Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E30 320i rok 1988 ile wam pali gazu w miescie


donkol

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem karmic trzeba ale moja przy oszczednej jezdzie miasto 16 co najmniej udalo mi sie w poniedzialek wybiore sie do gazownika tylko jeszcze nie wiem gdzie znacie dobrego i taniego ?? na wymiane filtra gazu i regulacje :) wiecie jaki mniejwiecej jest koszt takiej operacji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej oddawałem swoją bunię do regulacji bo paliła 13,5 w mieście. Za pierwszym razem podłączył kompa coś przestawił. jednak nie poskutkowało,a wręcz lekko wzrosło. Drugi raz wymienił dysze na mniejsze i regulacja-tyle samo pali i przeżuca na benzyne przy dokręcaniu do czerwonego pola(lekka zamuła). Trzeci raz stwierdzil,że auto trzeba wyreguować na drodze. Więc wyjechaliśmy... :lol: . Nie pomogło, auto jeszcze bardziej sie zamuliło, zaczeło palić ponad 14 i przy 5000 tyś. przeżucało na benzyne :evil: Wkurzony tymi regulacjami wruciłem do gazowników i olałem oszczędność bo wołę mieć moc. Założyli stare dysze i jazda na regulację :lol: Teraz chodzi pięknie do odcięcia.A spalanie :?: Dziś udało mi się zejść do 12litów na 100 :!: :!: w mieście. Wiem że Jelenia to nie Wrocław ale... Ktoś zapyta o moc :?: Zapraszam :!: Gazownicy już nie chcą jeżdzić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie ile wam pokazuje ze spala BMka przy 90 km/h na 4 biegu bez wlaczonego tempomatu na gazie ?? i jaka predkosc na trasie jest najbardziej oszczedna ale nie zbyt wolna :) i jeszcze jedno pytanie czy jazda na tempomacie jest bardziej Ekonomiczna niz jazda z ta sama predkoscia z wylaczonym tempomatem ??????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna poronywac silnikow M20 do M50 czy M52 to islniki nwoej generacji i one pala o wiele mniej.

W M20 tzreba liczyc 14l, moj ojciec dokonal 12l a ja nei zjede ponzie j16l a ja kchce to i 30l

Ja sie nie dziwie takim spalaniem u Ciebie :mrgreen: Wszystko jest udokumentowane na filmach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
aktualnie mam m20b20 w swoim autku i spalanie w trasie zeszlo mi do ok 9l przy spokojnej jezdzie w miescie jeszcze nie sprawdzalem ;) aktualnie w fazie testow ;]

hehe ostatnio pzrejechale m220km za 100zl czyl ispalila mi na 100KM 7.8l... Glwnei jazda po tarsie, predkosc 120-140km. Jak dla mnie bardzo dobry wynik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mam m20b20 w swoim autku i spalanie w trasie zeszlo mi do ok 9l przy spokojnej jezdzie w miescie jeszcze nie sprawdzalem ;) aktualnie w fazie testow ;]

hehe ostatnio pzrejechale m220km za 100zl czyl ispalila mi na 100KM 7.8l... Glwnei jazda po tarsie, predkosc 120-140km. Jak dla mnie bardzo dobry wynik :)

Albo kupiłeś jakąś super drogą benzynę za grubo ponad 5zł, albo trochę więcej ci spaliła niż 7.8/100. czli raczej w okolicach 9-10 litrów. czyba ze ja się walnąłem w obliczeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miłem e30 2.0 i ją dobrze prztestowałeł zima lato paliła ok 13-14 gazu po mieście w zajeb.... korkach! kiedyś w wekend przy małym natęrzeniu ruchu po mieście spaliła mi 11.9 a w trasie przy jeżdzie do 170km/h paliła tyle co w mieście

[ Dodano: 6 Lipiec 07, 00:51 ]

ale przy tym spalaniu spalia troszke oponek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...