Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, myślę że na forum znajdzie się osoba, która potrafi używać urządzenie zwane photoshopem. Plan jest taki, Balbina zapadła wstępnie w sen zimowy i planuje zrobić oklejenie auta, które jeszcze bardziej niż do tej pory będzie zwracało na siebie uwagę. Ma być pstrokato, szałowo i tak jak staramy się jeździć - widowiskowo. Ja specjalistą od programów tego typu nie jestem, próbowałem ale szału nie ma. Mam prośbę do ogarniętych w tym temacie forumowiczów o pomoc. Potrzeba wielka projektu zacnego oklejenia. Trzeba zaznaczyć że oklejenia robię sam więc prosiłbym o nie koniecznie z wielką ilością detalów prace. W nagrodę przejażdżka na prawym fotelu na jakimś spocie na torze Redeco i stawiam piwo. Dodatkowo rezerwuję miejsce reklamowe (tył: bok prawy i lewy) dla forum. baza jest taka: DSC00108.jpg moja próba: DSC00107.jpgbez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być?

62745aec0ef39a37.jpg

Szału nie ma, ale też ciężko się pracuje na tak małym zdjęciu. Jak chcesz, to pociągnę temat, tylko napisz mi na ile mogę się rozszaleć z krzywiznami i wzorami i lepszą fotę musisz mi podesłać :)

Edytowane przez Nobody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej niz trzy kolory bym nie dawał baze masz fajna bo biała , dół na niebiesko do listw, blotniki z drzwiami do ramek na czerwono reszta biała a dach na czarno do tego pare firmowych nalepek i bedzie cool

mam zamiar nie mieszać auta z kolorami M powa, bo już są dość oklepane. Ma być nowocześnie, chyba że znajde jakiś ciekawy pomysł sprzed lat. Jutro spróbuje sobie zrobić jakąś wizualizację Twojego pomysłu

A moze bys chcial przekozacka bude zolto-niebieska? Z zolta wchodzaca w tyl niebieski kratkami jak z flagi wyscigowej? :P

widziałem że prezentuję się konkretnie, ale już taki jeden duży Wojtek jeździ z takimi kolorami i wole nie ryzykować podbierać jego pomysł :)

Może być?

62745aec0ef39a37.jpg

Szału nie ma, ale też ciężko się pracuje na tak małym zdjęciu. Jak chcesz, to pociągnę temat, tylko napisz mi na ile mogę się rozszaleć z krzywiznami i wzorami i lepszą fotę musisz mi podesłać :)

bardzo fajnie, tylko mam zamiar pójść nieco dalej i nie trzymać się schematu Mkowego, jutro jak coś klepne jakieś foto w dużej rozdzielczości. krzywizny nie robią problemu, lubię wyzwania :) tylko może bardziej oczo***ne kolory :)

Pomysl Dirtiego na najbardziej wiejskie bmw roku :) hehe paint wymiata :4:

no jestem do tej pory pod wrażeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie, tylko mam zamiar pójść nieco dalej i nie trzymać się schematu Mkowego, jutro jak coś klepne jakieś foto w dużej rozdzielczości. krzywizny nie robią problemu, lubię wyzwania tylko może bardziej oczo***ne kolory

Nie ma problemu - nie wiedziałem, że ma być daleko od M :) Zaraz podeślę Ci na PW swojego maila, jak cykniesz fotę to będziesz mógł mi wysłać w ori rozmiarze.

Na upartego mogę Ci nawet model 3D zrobić, tylko to by troszkę trwało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop - zanim odczytałem maila od Ciebie, zdążyłem już skończyć to:

9d07b10db6b912e1.jpg

d84012d2ae425b8c.jpg

Jest kolorowo, pstrokato i zabawnie :D

Jeśli nie dasz rady z miękkimi przejściami kolorów, to wymodzę coś z ostrymi, odcinającymi się :)

Na pewno zrobię tak, że przód będzie troszkę jaśniejszy, żeby tą gębę było dobrze widać i postaram się walnąć bardziej "kanarkowe" kolory - ale to już na zdjęciach od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...