Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym usłyszeć od was co sądzicie o czarnym macie na e46 ??? zamierzam oddać nie długo do lakierowania całą furmanke i nie wiem jak sie prezentuje w macie ,nigdy na żywca nie widziałem e46 w tym kolorze --czy może normalnie połysk zrobić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to jest jest pryskane jeszcze bezbarwnym lakiem wiec nie rozumie dlaczego takie obawy - musze gdzieś wyczaić jakąś gablote w macie i podejść do niej z paczką chipsów i oglądnąć ją dobrze i wypalcować --ciekawe co właściciel bedzie krzyczał jak bedzie biegł za mną :dance:hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to jest jest pryskane jeszcze bezbarwnym lakiem wiec nie rozumie dlaczego takie obawy - musze gdzieś wyczaić jakąś gablote w macie i podejść do niej z paczką chipsów i oglądnąć ją dobrze i wypalcować --ciekawe co właściciel bedzie krzyczał jak bedzie biegł za mną :dance:hahaha

zależy czym malujesz, na niektóre lakiery nie kładzie się bezbarwny.

a dalej w temacie to auto które zniszczyło mi system :)

Jaram się nią już dłuuugi czas

560569_276170722461471_139612662783945_619848_1290644262_n3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop buma z Norwegii, nawet jestem zarejestrowany na bimmer"sie. Co do tematu sa rozne sposoby zrobienia matu. Mozna polakierowac czarna baza i nalozyc matowy klar, wtedy nie bedzie problemu z utrzymaniem czystosci takiego lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop buma z Norwegii, nawet jestem zarejestrowany na bimmer"sie. Co do tematu sa rozne sposoby zrobienia matu. Mozna polakierowac czarna baza i nalozyc matowy klar, wtedy nie bedzie problemu z utrzymaniem czystosci takiego lakieru.

Dokładnie razy 2 istnieją matowe lakiery bezbarwne tzw klar mat które nakłada się na bazę i po problemie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale głupoty...

malowałem VW T4 na mat ( w różne kolory- robiłem reklame na swoim aucie) wyszło za***iaszczo i nigdy przenigdy nie miałem najmniejszych problemów z utrzymaniem czystości... brudzi się tak samo jak każde inne auto a pracownicy najczęściej myją je na automatycznej myjni. Nie widać żadnych rysek czy zacieków po tanim płynie... polecam w 100%

A jak będziesz korzystał z ręcznych myjni gdzie wycierają całe auto to wogóle bajka... ( nie wiem tylko jak jest z woskami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba raczej trzeba tak zrobić i prysnąć ją w mat --a póżniej żałować albo się cieszyć --pożyjemy zobaczymy ,chyba ze się rozmyśle i bedzie połysk hmmm zobaczymy

hehe no to wybrałeś lolol podobną odpowiedz już gdzieś słyszałem -> Czy Pan lubi czytać książki... - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...