Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

HI!

Panowie mam pytanie dotyczace mojej nawigacji MK3 CD.Nie posiadam do niej CD z mapa wiec chcialbym taka zakupic.Ale zanim to zrobie wiem ze mozna zrobic upgrade oprogramowania bo szczerze moj wyglada jak w commodore.

Zeby zrobic upgrade musze przeciez znac wersje jaka posiadam i wtedy wiadomo na jaka zmienic tak ?

Wiec po przytrzymaniu guzika Menu nie pojawiaja mi sie cyferki w prawym rogu ktore oznaczaja wersje jak to jest u innych.To co widze przedstawiam na zdjeciach.Dzieki.

img0914vq.jpg

img0915ea.jpg

img0917iz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam widzę masz całkiem stary soft. Po jego aktualizacji na 99% wyskoczy "Bitte CD-Key oder V17 Einlegen" wtedy trzeba będzie podać mu "płytę klucz" po czym dopiero zaskoczy na nowym sofcie. Mogę Cię poinstruować co i jak. Mapy też mam aktualne. Kwestia tego, czy będziesz w najbliższym czasie we Wrocławiu to jakby Jaro nie miał czasu też mogę pomóc.

PS. Do aktualizacji nie musisz znać wersji oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie chlopaki ze jestescie chetni do pomocy ale najblizszy termin PL mialbyc koniec marca ale juz jest mala niewiadoma.

No staro wyglada ten soft :) a skad ja wtedy wezme CD KEY ?

Po wcisnieciu SET mam dwa ekrany i ...nadal nie ma wersji ..lolol

img0963a.jpgimg0962n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamcio ja się muszę w takim razie z Tobą umówić na małe co nieco gdyż mam u siebie coś namieszane i może da się to lapkiem ustawić. Do Wrocka nie mam daleko wiec jakbyś miał w weekend któryś czas chętnie bym się spotkał.

Nadmienię ze to nawi 16:9 w e46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że to nie jest wina softu - miałem tak gdy wyświetlacz nie skomunikował mi się ze z navi w bagażniku. Ekran przeszedł właśnie w taki tryb pracy. Okazało sie, że winna był zakurzona płytka od navi, która zawieszałą czytnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesce nie bo niestety polskie serwery sa platne i nie rozpoznaja smsow z angielskich numerow :bag:

Mam juz na to pomysl i jutro to opanuje.A potem reszta..

Zrób jak powiedziałem (przelew z konta żeby zasilić) a jak się nie uda to wal na pw to zaradzimy inaczej :) Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...