Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na ogarniecie budy oczyszczenia jej ze zbędnych podzespołów przyszedł czas na pogięcie i pospawanie klatki. Rury już zostały zakupione ( bezszwowe) oczywiście.

Może ktoś natrafił na jakiś schemat lub kąty gięcia rur oraz ich wymiary.

Natrafiłem tylko na ogólne schematy jednak nie za bardzo są one dla mnie czytelne i tym samym przydatne.

Podam link może się konus to przyda.

http://www.heigo.de/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Z uwagi na ogarniecie budy oczyszczenia jej ze zbędnych podzespołów przyszedł czas na pogięcie i pospawanie klatki. Rury już zostały zakupione ( bezszwowe) oczywiście.

Może ktoś natrafił na jakiś schemat lub kąty gięcia rur oraz ich wymiary.

Natrafiłem tylko na ogólne schematy jednak nie za bardzo są one dla mnie czytelne i tym samym przydatne.

Podam link może się konus to przyda.

http://www.heigo.de/index.html

Mam e30 na torze, sedan z pol klatka. Jezeli chcesz, zapraszam z miarka. Mozesz mierzyc dowoli. Klatke robil Koziol z Wrocka, on raczje siedzi w tych tematach wiec mysle za klatka jest dobrze zrobiona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki Woz-u za zainteresowanie. Temat klatki już zamknięty zamontowana i o spawana. Projekt i plany wykorzystałem z Forda Sierry Corword.

Teraz mam dylemat co do swap-a myślałem od początku nad 4,4 litra ale teraz waham sie czy 2.8l z 2x Vanos-em nie wystarczy. 4.4l koszta i grubsza robota a 2.8 wejdzie jak złoto.

Auto odchudzone do max-a Masa bez silnika i skrzyni to 684 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bys tak zrobil temacik tego projektu ;)

x2, będę obserwował i kibicował jak wrzucisz:lol:.

Co do silnika, ponoć m62b44 są bardziej awaryjne, aniżeli m60b40. Jak pchać v8, to może lepiej zmniejszyć nieco pojemność i zyskać na trwałości? ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...