Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to odpowiedni dział, więc jak coś proszę o przeniesienie. W związku z tym że moja trójka stała się prawie kabrioletem jestem na etapie szukania czegoś nowszego. Co panowie możecie powiedzieć na temat tej 530D, w sobotę zamierzamy z Kosą podjechać i obczaić, na co zwrócić uwagę, co może być podejrzane.

Oferta - BMW 530 - -CZYSTY,ZADBANY,W SAMOCHODZIE NIE BYŁY PALONE PAPIEROSY -BEZWYPADKOWY -ORYGINALNY LAKIER NA CAŁYM SAMOCHODZIE -KOMPLET KLUCZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsio okej ale to auto jest od handlarza i broń Cie panie Boże kupować u takich.... jedni kupią i jest okej a inni po 200km sypnie coś...

wiem bo naprawiam auta dla takich ludzi i wiem co sprzedają.. tzn zrobione na sztuke jak najtaniej aby wyjechało za brame i zrobiło jakieś 2tyś km....

tak niestety jest i nic nie poradzimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co gadałem z kolesiem, to mówi że to auto jego znajomego który pracuje gdzieś w więziennictwie i dbał o auto więc teoretycznie wszystko po stronie tech jest ok. Z blacharskich spraw to tylko na masce od strony kierowcy jest jakaś mała korozja. Po stronie elektryczno - elektronicznej wszystko jest sprawne, tylko manetka od BC szwankuje i czasami nie przełącza wyświetlacza, pewnie kabel jest naderwany. Na licznikach nie ma pikselozy. SoulRea będę wdzięczny za jakieś info. Jest jeden mankament, auto stoi na letnich kapciach, sprzedawca nie był w stanie mi powiedzieć czy 17 czy 16, biorąc pod uwagę panujące warunki, przy ewentualnym zakupie będę musiał na szybko coś kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak koles pisze że to Cieszyn a rejestracja auta jest ze Skoczowa to taka wiocha obok Istebnej. Mam tam znajomych może mi się coś uda dowiedzieć na temat tego auta.

a co Ty przecierz blachy są z Cieszyna w woj Śląskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachy Cieszyna to SC , SCI to Skoczów gmina Istebna stad to I na końcu.

SC to Częstochowa :4: SCI to Tablica rejestracyjna SCI, rejestracja Cieszyn, Tablice rejestracyjne Cieszyn, rejstracja Cieszyn

no ale temat jest inny :lol: Moim zdaniem fajnie wypasiona sztuka , choć ja nie jestem zwolennikiem jasnych środków , przedewszystkim bierzcie kompa ze sobą i sprawdzajcie kondycje wtrysków , bolączką modelu słyszałem też jest układ kierowniczy , tak też było w przypadku furmanki mojego brachola , magiel cieknie . a tak poza tym myślę, że warto obsępić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W istocie auto stoi u handlarza, jest w dobrym stanie jednakże na pierwszy mod to wyrwanie klapek z kolektora gdyż już są one słyszalne. Znajomy pracuje tam w Auto servisie, jeśli się zdecydujecie jechać to oglądać, myślę że po wcześniejszym dogadaniu z nim istnieje możliwość podpięcia i sprawdzenia auta gruntownie. Osobiście posiadam miernik lakieru też mogę pożyczyć bo by nie było wątpliwości.

Ogólnie informacja jaką to auto godne uwagi jednak nie było u nich serwisowane i trudno mu powiedzieć coś więcej na obecna chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także panowie wyjazd do Cieszyna jest nieaktualny dzięki Kevinowi. Po zdekodowaniu vinu okazało się że auto bardzo mocno odmłodniało od 2010. Wtedy miało nalatane 365000km a teraz nagle ma 215000, także nici z niebieskiej, ale już następna na oku :) dzięki za zainteresowanie tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...