Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Głównie zwracam się do Maxbimmerów a nawet mała prośba do admina by zakamuflował temat co by Maxbimmerki nie czytały bo nie będzie szczerych odpowiedzi :twisted: a więc jak w temacie macie może jakieś sprawdzone sposoby na zniwelowanie zapachu alkoholu wódki , piwa, wina ??? wiem że szanowne grono jest praktycznie nie pijące lololale pewnie nie jednemu się zdażyło że po pracy wyskoczył na drineczka lub piwko z kolegami a aby nie denerwować szanownej małżonki lub swojej kobietki i by nie wyczaiła bazy to jakoś tam się kombinuje :P wyczytałem w necie że

dobra na piwo jest guma owocowa nigdy nie miętowa szczególnie w przypadku piwa bo potęguje odorek z ust :P podobno rozgryzione ziarnka kawy też dają radę także cukier waniliowy oraz liść laurowy ma ktoś jeszcze jakieś sposoby ?? prosze o poważne odpowiedzi a nie że najlepiej nie pić bo czasami kolegą się nie odmawia :drunk:bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo stary,temat ciężki jak łeb na kacu,chcesz oszukać chodzący alkomat o zerowej tolerancji???nie widze szans,zawsze możesz tak

-gdzie byłeś

-na szachach

-ale śmierdzisz piwem

-a czym mam śmierdzieć?szachami?

:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby zabić smród jakiego kolwiek alkoholu jest praktycznie nie możliwe -osoba ktora nie pije zawsze wyczuje ,a jak chodzi o jakieś liście laurowe czosnek czy inne zielepuchy to pomaga ale na chwile ,chyba ze bedziesz caly wieczór chodził po domu przy zonie i jadł liście laurowe :lol: tylko też nie wiem czy tu chodzi naprawde o drinka czy DRINA heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz skoro zakladasz taki temat to moge ci tylko wspolczuc lolol

Jezeli to tylko piwko czy tam drink to podstawowe rzeczy typu guma czy tic tac powinny zalatwic sprawe. Natomiast jakas powazna libacja zmienia postac rzeczy. Won po alkoholu wydalana jest przez skore tak ze zaprzyjaznij sie z Old Spice :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się boisz że twoja kobieta wyczuje alkohol to masakra

po ślubie będzie tak że w domu robisz co chcesz;

SPRZĄTASZ,GOTUJESZ,ROBISZ ZAKUPY,WYRZUCASZ ŚMIECI, ROBISZ PRANIE,PRASOWANIE ITD,

AHA I MASZ SWOJE ZDANIE

JAK MÓWISZ ŻE NIE WYJDĘ SPOD STOŁU TO NIE WYJDĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak się nawalę to mnie żona do domu odwozi ... :drunk:

Ale chyba za bardzo to poza abstynencją to nie ma dobrego patentu , żeby alkohol szybko odparował albo był bezzapachowy.

Jedynie chyba dobre-tłuste-mięsne żarełko przed imprezą potrafi uratować kolejny dzień przed kacem mordercą :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się boisz że twoja kobieta wyczuje alkohol to masakra

po ślubie będzie tak że w domu robisz co chcesz;

SPRZĄTASZ,GOTUJESZ,ROBISZ ZAKUPY,WYRZUCASZ ŚMIECI, ROBISZ PRANIE,PRASOWANIE ITD,

AHA I MASZ SWOJE ZDANIE

JAK MÓWISZ ŻE NIE WYJDĘ SPOD STOŁU TO NIE WYJDĘ

:lol::lol: łahahah dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he uśmiałem się do łez z waszych propozycji :D ja nie potrzebuje jak narazie takich sposobów bo jestem sam i nikt mnie tam wąchał nie będzie ale kolega mnie zapytał i sam nie wiedziałem o niczym skutecznym więc zacząłem szperać w necie i postanowiłem założyć temat coby sprawdzić patenty Bimbrów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...