Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ludzie nie robcie jaj czlowiek sie stara zalatwia a wy dupy dajecie na każdym kroku ... wszystko pozałatwiane i się teraz wypisuje polowa ludzi w koncu pojada na 2 auta jak tak dalej będzie :bag:

pierwsze sie na*****o 100 osob do wyjazdu a teraz bedzie co do czego 10 :mrgreen:

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat było do przewidzenia...

Sytuacji życiowych nie da się niestety zaplanować.

Twoje wypowiedzi są irytacje proponuje byś pomyślał ze 3 razy zanim coś naklepiesz o ile potrafisz.

Przepraszam wszystkich ze tak niestety wyszło ale nie czuje sie obecnie emocionalnie i na siłach aby udać sie z wami do Monachium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie robcie jaj czlowiek sie stara zalatwia a wy dupy dajecie na każdym kroku ... wszystko pozałatwiane i się teraz wypisuje polowa ludzi w koncu pojada na 2 auta jak tak dalej będzie :bag:

pierwsze sie na*****o 100 osob do wyjazdu a teraz bedzie co do czego 10 :mrgreen:

Jokeymiras, twoja wypowiedz do mojej, jest conajmniej wypowiedzia..rozkapryszonego dziecka, ktory chcial lizaka a zamiast tego dostal gume, wiec dostaje cioty bo jego plany nie wypalily. Co to wogole ma byc? Masz bliskich kolo siebie? Czy moze niby masz a ci nie zalezy.. ZapisZ sie na kolejna wycieczke, gdy taka bedzie organizowana w przyszlosci,z odleglym terminem wyjazdu.a 3 tygodnie przed nim dowiedz sie ze ktos ci bliski, kim sie opiekujesz- ma raka przezutami. Wtedy badz taki przech*j i jedz chlopie jedz, baw sie i ciesz i na kosz Basi upij sie w realu.

Szkoda ze niektorych ludzi bog stworzyl, dajac im grzechotke zamiast mozgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energi zawsze byleś burakiem do potęgi entej i tak już będzie zdechniesz z ta świadomością.

Nigdy jeszcze w życiu nie spotkałem takiego kretyna jak ty.

Przyjemność jakiego kol wiek wyjazdu z Tobą równy jest totalnemu zeru, gdyż ty jesteś totalne zero.

A teraz możecie mnie nawet wywalić mam to gdzieś ( w sumie obraziłem Klubowicza lizo **** )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według listy było 50 0sób i dużo chętnych poza nią .

Na tą chwilę widzę 30 osób a reszta co się wyklaruje nie wiadomo.

Nie chodzi mi o obrażanie kogo kolwiek ale to prowadzi do sytuacji że nikt nie podejmie się organizacji takiej wycieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie nie ma się co kłócić.

Jak piszę Zuza termin nie był bliski i każdemu może coś wypaść,poza tym rozumiem tych co chcą jechać sam bardzo chciałem.

Jest takie rozwiązanie następnym razem trzeba zrobić tak:

1.Ustalić termin wyjazdu.

2.Zebrać wpłaty za wyjazd,wejścia i ubezpieczenie kto pierwszy ten lepszy czyli liczy się kolejność wpłat.

a wtedy jak komuś coś wypadnie przepadną pieniądze,a miejsca w autobusie będą wolne i tyle.

I wyjazd zaplanować max miesiąc wcześniej wtedy jak komuś coś wypadnie to jego strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energi zawsze byleś burakiem do potęgi entej i tak już będzie zdechniesz z ta świadomością.

Nigdy jeszcze w życiu nie spotkałem takiego kretyna jak ty.

Przyjemność jakiego kol wiek wyjazdu z Tobą równy jest totalnemu zeru, gdyż ty jesteś totalne zero.

A teraz możecie mnie nawet wywalić mam to gdzieś ( w sumie obraziłem Klubowicza lizo **** )

SoulRea po co Te niemiłe słowa. Nie jedziesz bo masz taką a nie inną sytuację ok, ale nie zauważyłem żeby Ci Energy ubliżał, a Ty widzę że tylko bluzgi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wyjazd zaplanować max miesiąc wcześniej wtedy jak komuś coś wypadnie to jego strata.

Tak, bo wszysycy (autokar, wejścia na halę produkcyjną itd.) tylko czekają żeby ekipa z Maxbimmera chciała przyjechać. Daj se spokoj. Wszystko szło jak należy, jedynie opłaty można było zebrać wcześniej. W zeszłym roku był Mati, a w tym widzę cała masa ludzi wycofująca się w ostatniej chwili. A tu chodzi o to że Staszek wydzwania, załatwia, poświęca swój czas i pieniądze i to idzie na marne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energi zawsze byleś burakiem do potęgi entej i tak już będzie zdechniesz z ta świadomością.

Nigdy jeszcze w życiu nie spotkałem takiego kretyna jak ty.

Przyjemność jakiego kol wiek wyjazdu z Tobą równy jest totalnemu zeru, gdyż ty jesteś totalne zero.

Widze stary że lustra w domu nie masz, albo żona cie okłamuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt następnym razem o ile jaki kolwiek wyjazd będzie to trzeba kaskę zbierać dużo wcześniej jak coś losowego komuś wypadnie trudno zdarza się ale poniesie konsekwencje finansowe a organizator nie będzie się martwił a jak ktoś pojedzie za takie osoby to też niech zapłaci a pieniązki przekaże się na dom dziecka i jak Forest pisze spinanie na forum niema sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo wszysycy (autokar, wejścia na halę produkcyjną itd.) tylko czekają żeby ekipa z Maxbimmera chciała przyjechać. Daj se spokoj. Wszystko szło jak należy, jedynie opłaty można było zebrać wcześniej. W zeszłym roku był Mati, a w tym widzę cała masa ludzi wycofująca się w ostatniej chwili. A tu chodzi o to że Staszek wydzwania, załatwia, poświęca swój czas i pieniądze i to idzie na marne...

To wszystko jest oczywiste i jasne. Tak, Staszek traci czas itp. Wiem, wiec o nasze wycofanie nam jest przykro, zalujemy tez ze w momencie zapisywania sie na wycieczke nie zapnowalismy sobie raka.Bysmy sie nie zapisywali..

Dziekujemy naszym znajomym za slowa pocieszenia (po moim pierwszym poscie).

A czy Energi nie ublizal? A tylko zle zlowa to ublizanie? Czy wypowiedzi w tonie kpiacym tez do ublizania sie zaliczaja? No, ciekawe, to akurat nie bylo do przewidzenia dla mnie ze sarkazm wypowiedzi, jeszcze w odniesieniu do pisania o wlasnym nieszczesciu w domu..na tym forum, nie od w dodatku swiezakow a np.klubowicza jest ok.

Mam nadzieje ze juz nikt wam z wycieczki nie zrezygnuje..gdyby mialo byc inaczej, jest klubowicz ze szklana kula- i za wczasu to na szczescie przewidzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest oczywiste i jasne. Tak, Staszek traci czas itp. Wiem, wiec o nasze wycofanie nam jest przykro, zalujemy tez ze w momencie zapisywania sie na wycieczke nie zapnowalismy sobie raka.Bysmy sie nie zapisywali..

Dziekujemy naszym znajomym za slowa pocieszenia (po moim pierwszym poscie).

A czy Energi nie ublizal? A tylko zle zlowa to ublizanie? Czy wypowiedzi w tonie kpiacym tez do ublizania sie zaliczaja? No, ciekawe, to akurat nie bylo do przewidzenia dla mnie ze sarkazm wypowiedzi, jeszcze w odniesieniu do pisania o wlasnym nieszczesciu w domu..na tym forum, nie od w dodatku swiezakow a np.klubowicza jest ok.

Mam nadzieje ze juz nikt wam z wycieczki nie zrezygnuje..gdyby mialo byc inaczej, jest klubowicz ze szklana kula- i za wczasu to na szczescie przewidzi.

Przykro mi z sytuacji która wam niespodziewanie wynikła , wiadomo że takich rzeczy nie idzie przewidzieć . Pozostaje mi tylko życzyć zdrowia.

Wracając do tematu nie ma co się obrzucać mięsem i trzeba działać , zostało nam nie dużo czasu a kilka osób brakuje do kompletu.

Myślę że ostatecznie w takiej sytuacji może ktoś zabrać jakąś rodzinę ze sobą (brata , siostrę , syna , córkę ) o ile nie będzie to jakiś wielki problem dla organizatorów.

Ja ze swojej strony mogę namówić brata na wyjazd i zawsze jedno miejsce wolne ubędzie.

Jednocześnie potwierdzam swój wyjazd i przypominam się po raz kolejny o dopisanie mnie do listy , wszystko zostało już uregulowane z mojej strony.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przestańcie się kłócić. Takie rzeczy są i zawsze będą. Pierwszy raz jest coś organizowane? To nie jest wycieczka na 10 osób. Zawsze ktoś się wysypie i nie koniecznie ze swojej winy i obrażanie się nawzajem nie jest tutaj na miejscu, a nawet nie powinno się nawet zbytnio tłumaczyć. Po prostu stało się coś ważnego i nie można jechać - koniec kropka. Myślę, że nikt z nas nie chciałby się znaleźć w podobnej sytuacji, a jeżeli wybrałby w tym wypadku wycieczkę, to powodzenia dla niego.

Myślę że ostatecznie w takiej sytuacji może ktoś zabrać jakąś rodzinę ze sobą (brata , siostrę , syna , córkę ) o ile nie będzie to jakiś wielki problem dla organizatorów.

Ja ze swojej strony mogę namówić brata na wyjazd i zawsze jedno miejsce wolne ubędzie.

Ja również pytałem się kilka stron wcześniej, czy można zabrać kogoś z rodziny BMW.

Jeżeli władze forum pozwolą to mogę się zapytać paru kolegów beemkowiczów czy nie chcieliby z nami pozwiedzać. Dwóch z nich było na spocie, ale na forum nie są zarejestrowani.

Jeżeli każdy z nas znalazłby jedną zaufaną dodatkową osobę, która chciałaby z nami pojechać mielibyśmy komplet, a nawet więcej.

Trzeba szukać rozwiązań, a nie problemów:!:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energi zawsze byleś burakiem do potęgi entej i tak już będzie zdechniesz z ta świadomością.

Nigdy jeszcze w życiu nie spotkałem takiego kretyna jak ty.

Przyjemność jakiego kol wiek wyjazdu z Tobą równy jest totalnemu zeru, gdyż ty jesteś totalne zero.

A teraz możecie mnie nawet wywalić mam to gdzieś ( w sumie obraziłem Klubowicza lizo **** )

SoulRea nie sądzisz że Cię trochę poniosło?

Zuza nie czepiaj się jokeymirasa bo napisał to ogólnikowo że ludzie rezygnują a nie centralnie do Was.

Nie zaczynajcie wojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...