Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszystko się wyjaśni ile osób jedzie i w ogóle najlepiej by było podać koszty wycieczki aby potem nie wyszło że bendą płacze (dlaczego tak drogo i w ogóle) Ale myślę że nie będzie z tym problemu.

Moja propozycja co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek motaj jakiegoś żuka albo nyskę bo jak tak dalej pójdzie to faktycznie będzie pół autokaru lolol

Dokładnie chyba będzie trzeba jakiegoś żuka załatwić bo jak tak dalej pujdzie to marnie ten wyjazd widzę :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro nam, jednak ja i SoulR tez musimy zrezygnowac. Rezygnujemy wiec z wyjazdu i przepraszamy.

Bylismy pewni ze pojedziemy. W tym tygodniu poznalismy diagnoze choroby kogos z naszej najblizszej rodziny. Nie mozemy, musimy na tym sie skupic, opiekowac sie i byc na dlugi czas stale na miejscu.

Ja rozumiem ze ten piesek jest dla was jak członek rodziny bo do zwierzęcia też można sie bardzo przyzwyczaić ale jak sie zapisuje na wycieczkę za granicę gdzie trzeba wcześniej wszystko potwierdzić to musicie wiedzieć że stawiacie mnie teraz w niekorzystnej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokeymiras, twoja wypowiedz do mojej, jest conajmniej wypowiedzia..rozkapryszonego dziecka, ktory chcial lizaka a zamiast tego dostal gume, wiec dostaje cioty bo jego plany nie wypalily. Co to wogole ma byc? Masz bliskich kolo siebie? Czy moze niby masz a ci nie zalezy.. ZapisZ sie na kolejna wycieczke, gdy taka bedzie organizowana w przyszlosci,z odleglym terminem wyjazdu.a 3 tygodnie przed nim dowiedz sie ze ktos ci bliski, kim sie opiekujesz- ma raka przezutami. Wtedy badz taki przech*j i jedz chlopie jedz, baw sie i ciesz i na kosz Basi upij sie w realu.

Szkoda ze niektorych ludzi bog stworzyl, dajac im grzechotke zamiast mozgu.

co Ty do mnie rozmawiasz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

akurat taka sytuacje miałem jakbyś chciała wiedzieć ze bylem zapisany na klubowy wyjazd do Karpacza a mój wujek z dnia na dzień wylądował z tętniakiem mózgowym w szpitalu z godzinami życia policzonymi na palcach

ale nie robiłem z tego afery tylko kasę przelałem polowe na zaklepane miejsce a polowe na dom dziecka bo wiem ze ktoś stracił swój cenny czas załatwiając wszystkie formalności i przez takie coś żeby nie wyszedł na idiote ze zamawia 50 miejsc a potem się okazuje ze 10 osób będzie

i nie osadzaj czy ja dostaje cioty czy kto inny bo akrat tamta wypowiedz była ogólnikowa a nie skierowana do was choc i was sie tyczyła Zuzanno

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Staszek & Ania -pieniądze wpłacone

2. Energy i Basia + Patryk -​pieniądze wpłacone

3. sagui & Medrosa -pieniądze wpłacone -opłacone wejścia

4. Kevin & Wojtek -pieniądze wpłacone

5. Paulina & Marcin

6. mariusz13 & ktoś -pieniądze wpłacone​-opłacone wejścia

7. mrsiwek & Agnieszka ?

8. Kamcio & Justyna

9. Domel & Malwina -pieniądze wpłacone -opłacone wejścia

10. maris & Małgosia -pieniądze wpłacone -opłacone wejścia

11. wisnia

12. Madziulka&Krzysiek

13. Zamoj -pieniądze wpłacone -opłacone wejścia

14. e34t -pieniądze wpłacone-opłacone wejścia

15.

Edytowane przez staszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 38 osób to znaczy ze brakuje nam 12 osób chętnych proszę do dopisania się do listy .Jeśli do 20 kwietnia nie zapełni się lista to zmienię rezerwację wejśćia do fabryki o ile będzie to jeszcze możliwe

Edytowane przez staszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wpłaty jest czas do 15.04, więc bądźmy dobrej myśli. Od nas kasa przed chwilą poleciała :)

Mam pytanie z innej beczki, czy musimy być ubrani tak jak rok temu w koszulki Maxbimmera?

Dobrze by było jak by każdy z nas miał koszulki naszego klubu ale nic na siłę przymusu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek motaj takiego Żuka i jakoś się zakulamy do tego Niemcowa :drunk:

6663882.jpg

Napisałem do kilku osób może ktoś jeszcze się dołączy :drunk:.... bo jak na razie to konkretna komedia się zrobiła na forum z tymi zapisami lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie miejsce, oni beda chetni i reszta sie zgodzi...

niech jadą...

Przepraszam raz jeszcze, ale jednak nie mamy z kim zostawić dzieci. Nie mogłem tego przewidzieć wcześniej, że będą gdzieś jechali (na wycieczkę w góry) tym bardziej, że nigdy wcześniej nigdzie nie jeździli... sorki i miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź wynajem autobusu z wrocławskiego MPK;)

Zbytnio się już nie da bo poszła zaliczka za autokar :dance:

Swoją drogą to za***iste podejście do tematu ... w sumie nie zdziwiłbym się jakby jeszcze kilka osób odpadło ... najpierw pozajmowali miejsca w styczniu na liście .... a teraz taka szopka na ostatnią chwilę ....

Gdyby mi coś wypadło i za cholerę nie byłbym w stanie pojechać to przynajmniej z szacunku do Staszka pracy ruszyłbym dupę i poszukał zastępstwa na moje miejsce ... a tu widać wystarczy napisać ... Sorrry nie jadę , bo rybki mają anginę lolol

Cyrk , Kabaret ... nie wiem jak to nazwać ale to świadczy wyłącznie o tych osobach z listy jak szanują Staszka starania o załatwienie tego wyjazdu ... gratuluję :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, wydaje mi się, że mało kto w ten sposób podchodzi do tematu, bo gdyby było inaczej...ech, szkoda słów.

Jestem pełen podziwu dla Staszka, wykazuje się ogromną cierpliwością... Po takich jajkach śmiem przypuszczać, że to ostatnia wycieczka do Muzeum, zatem kto ma chęć niech jedzie, na pewno nie będzie żałował. Impreza pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...