Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłości mogli by rozbudować muzeum i wystawić to czego brakowało czyli całą serię 5 i 7 i parę innych modeli.

Znalazłem jeszcze coś takiego

czy to jakiś ukryty garaż BMW ?

Edytowane przez sebo293
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości mogli by rozbudować muzeum i wystawić to czego brakowało czyli całą serię 5 i 7 i parę innych modeli.

Znalazłem jeszcze coś takiego

czy to jakiś ukryty garaż BMW ?

Tak ukryty, tutaj też jest troche info o paru sztukach Sekretny garaż BMW M, czyli kilka aut, którym nie udało się wejść do seryjnej produkcji [FOT] | MotoFilm - blog motoryzacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki, że sporo osób, w tym ja, nieźle się w****iło, że go nie ma, że trzeba go szukać, że wstyd przed ochroniarzami i ludźmi którzy nas oprowadzali.

Z powyższych postów jawi się obraz nędzy i rozpaczy wyjazdu gdzie było totalne bydło, powybijane szyby i 4 rannych a autobus tak rozpieprzony, że tylko na złom się nadaje...

Ktoś puścił pawia w autobusie, no dobra nie było to estetyczne, itd, kierowca mógł się w****ić bo ja na jego miejscu pewnie bym tak zrobił ale to zdarza się nawet na wyjazdach na Jasną Górę gdy moher nie weźmie Aviomarinu...

Byłem zainteresowany tym wyjazdem, niestety miałem zajęcia w weekend. Osobiście nie chciałbym przesadnego pijaństwa w autobusie i takiego zachowania.

Tak jak ktoś wcześniej wspominał ludzie mają różne charaktery ale bez względu na to trzeba jakiś trzymać fason i być odpowiedzialnym.

Zresztą co do tego typu akcji czy to po alkoholu czy z choroby lokomocyjnej konkretne osoby powinno się pociągać do odpowiedzialności. Poza tym osobiście mi by było wstyd za samego siebie gdybym odwalił taką akcje w muzeum.

Dobrze Forest że to sensownie wyjaśniłeś ponieważ czytając to postronna osoba może wywnioskować że ten klub nie trzyma żadnego poziomu, bo niektórzy wypowiadają się o tym tak, że faktycznie wydaje się że tylko 20 osób nie puszczało pawia w autobusie i wszystko wokół ulegało zniszczeniu. Poza tym filmik zabawny :D.

Ostatnio ktoś puścił hafta w kinie rząd wyżej, osobiście nie toleruje takiego zachowania, zwłaszcza że byłem z dziewczyną. Tyle że nie trudno było się ich pozbyć stamtąd.

Tak jak w tym przypadku i w przypadku wyjazdu, niektórzy takimi akcjami szybko się zrażają. BKP nie pozwoliłoby sobie na takie zachowania. Sam temat w tym momencie psuje wizerunek.

Gratuluje organizatorom wytrwałości. Mam nadzieje że to nie wpłynie na spoty Maxbimmer :)

E30 M3 Pickup jest wypas :D tak jak 46ka Mkowy Touring :D

Dla mnie bomba. 15% to nie tak mało :P

Edytowane przez SteFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego miejsca dziękuję organizatorom za możliwość uczestniczenia w wycieczce.

Cieszymy się, że mieliśmy szansę zwiedzenia muzeum jak i fabryki. Kolega który z nami był również jest zadowolony z tego co zobaczył na miejscu. Muzeum potwierdziło tylko chęć zdobycia w przyszłości idealnego egzemplarza e24uklon_bmw Fabryka również mnie oczarowała. Sama atmosfera, to z jakim spokojem pracownicy składają samochody z pod znaku śmigła... Byłem pełen podziwu, te wszystkie maszyny, cała logistyka itp, jak to wszystko zgrane w całość, aż nie do opisania, po prostu trzeba zobaczyćbmw_3 Oprócz tego fajnie, że trafiliśmy na początek rajdu w którym uczestniczyła niezła grupa zabytkowych samochodów.

Co do samego zachowania w autokarze... Może jakoś mocno do mnie to nie trafiło bo mieszkałem w okolicach gdzie alkohol wielu ludziom uderzał zbyt mocno do głowy i jestem dosyć przyzwyczajony do takich a nie innych sytuacji. Nie mniej jednak było to co najmniej żenujące. Nic nie mam do ludzi którzy piją i mają później dobry humor, ale o 4 w nocy mogliby się chociaż troszkę ciszej zachować. W paru momentach miałem wrażenie, że niektórzy pojechali tylko ze względu na dobrą "imprezę" podczas podróży. Szkoda tylko, że niektórzy nie dostali nauczki na jaką zasługiwali, ale jak to się mówi "głupi ma zawsze szczęście".

Na miejscu jedna rzecz mnie trochę poirytowała, nie mam do nikogo pretensji, nie mniej jednak na przyszłość warto byłoby się trzymać ustalonego planu. W autokarze(przy wszystkich) była ustalana godzina zbiórki o 9 przy autokarze. Poszliśmy się przejść na górkę, wróciliśmy przed 9 pod autokar i nikogo nie ma. Pytamy się kogoś gdzie wszyscy to powiedzieli, że muzeum otwierają dopiero o 10 i wtedy będzie zbiórka. No spoko, to idziemy dalej połazić. Okazało się, że zbiórka została przeniesiona przed muzeum i na szczęście przypadkiem tam trafiliśmy, bo inaczej czekalibyśmy znów pod autokarem. Przed wejściem było ustalone, że o 14:30 spotykamy się przed autokarem i robimy zdjęcie grupowe. W związku, że skończyliśmy wcześniej oglądać poszliśmy coś zjeść, później szukaliśmy sklepu spożywczego(chyba z 5km przeszliśmy żeby taki znaleźć). Z powrotem pędziliśmy ile sił w nogach, żeby zdążyć na wspomnianą 14:30. Punktualnie byliśmy pod autkarem a tam... Znów pusto. Czekaliśmy sobie na ławeczce i dopiero przed 15 okazało się, że było robione zdjęcie grupowe przed samym muzeum i salonem. Chciałbym zaznaczyć, że nie mam tu pretensji do organizatorów, bo na pewno nie łatwo jest okiełznać taką grupę(dodatkowo nieogarniętych), fajnie byłoby znaleźć się na zdjęciu grupowym, ale to "tylko" zdjęcie więc nie ma się czym przejmować. To taka jakby wskazówka z mojej strony na przyszłość:drunk:

Poniżej daje link do ponad 300 zdjęć. Nie są jakiejś mega jakości, foty trzaskane na szybko bez ustawiania żadnych parametrów w aparacie, ale coś tam widać :)

Muzeum BMW Monachium Photos by Fuji71 | Photobucket

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł musiało być za***iście, szkoda tylko że tyle egzemplarzy się marnuje i stoi zamiast latać po drogach :D happy_bmw A macie może jakieś zdjęcia z fabryki bo tak jak przeglądam te zdjęcia to nie widziałem.

Pozdrawiam Hadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...