Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


MAGNETYZERY


Rekomendowane odpowiedzi

zakupiłem komplecik magnetyzerów. jeden na gaz, jeden na paliwo, jeden na filtr powietrza. po przejechaniu na tym ok. 1 tys km nie widzę żadnej różnicy w spalaniu czy w zachowaniu silnika. Także raczej można to potraktować jako zbędny dodatek :))

ja założyłwm magnetyzery i takie samo odczucie a przejechalem juz kolo 10 000km. BUJDA i tyle to co wypisują na tych magnetyzerach <bmw_4> szczerze odradzam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TEGO CO JA WIEM TO WIELKI SZIT A TAKI MAGNETYZER TO SOBIE SAMEMU MOZNA ZROBIC 4 MAGNESY DWIE BLASZKI I MASZ MAGNETYZER ZA 200 MOGE SPRZEDAC JAK KTOS CHCE A O TYCH PRZEPLYWOWYCH TO PAN ZE ZWIAZKU RZECZOZNAWCOW NAPISAL ZE JEDYNE CO ONE POTRAFIA TO SPOWODOWAC WYCIEKI PALIWA I NIC WIECEJ WIEC POLECAM ZAKUP U MNIE ZROBIE KAZDY NA ZAMOWIENIE :mrgreen: <bmw_1> <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde odczucia sa subiektywne. Trzebaby przed jechać na hamownię, i ze dwa miesiące po. Wyszłoby czy są OK czy nie. Na stronkach są niby jakieś wykresy ile to mniej spalin auto wypluwa ile to ma kuni więcej... a ile w tym prawdy - nie wiadomo.

Jak sam nie sprawdzisz, (albo nie naprawisz), to nikt tego za CIebie nie zrobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie sam zrobiłem do mojej e30 318i, potrzebne są do tego "neomagnesy" czyli magnesy neodymowe, zamówiłem z netu, firmy XIN-XING, są bardzo mocne, po złączeni są poważne problemy i ich rozdzieleniem :). Jeśli chodzi o spalanie to mam teraz średnio 10L/100km. Wcześniej było to ok 11-12L. (gazu oczywiście). Muszę przyznać że wraz z założeniem magnesów wymieniłem również przewody i świece :P, ale mam wrażenie że magnetyzer działa. Spalanie zmniejszyło się po przejechaniu ok 1000 km, a może to tylko moja wyobraźnia... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

krąża mity na temat magnetyzerów , ceramizerów i tym podobnych!

Samo zamontowanie magnesów nic nie zepsuje ale trzeba wiedziec jakimi biegunami je założyć bo każdy laik zakłada dwa magnesy i wszystko! i tu jest największy błąd co może mieć skutki takie że żadnej poprawy nie zauważy. A to dlaczego???

A więc tak.. mówimy o paliwach więc zakładamy np.do benzyny.

Określamy biegunowość magnesów. jeżeli się przyciągają to znaczy że jest dodatnio i w taki sposób zakładamy na przewód czyli rozczepiamy złączone magnesy i zakładamy je aby pomiedzy nimi był przewód paliwa. Czyli jakby przewód rozdzielał dwa przyciągające się magnesy..

Co do powietrza tutaj trzeba magnesy zakładać w taki sposób aby wytwarzały pole ujemne czyli zakładać je dookoła w taki sposób aby magnesy będące na przeciw siebie się odpychały... zrozumiałe?? pewnie tak...

Ponieważ cała zabawa ma polegać na tym iż magnes ma wpłynać na ułożenie cząsteczek paliwa/powietrza oraz odpowiednia jonizacje aby w łatwiejszy sposób mogły się łączyć w komorze spalania co powoduje lepsze spalanie i zarazem jego zmniejszenie.

czyli "+" z "-" się łączy a "-" z "-" raczej nie:)

inaczej: "+" paliwo a powietrze "-".

Magnetyzer to również mniejszy nagar w silniku oraz mniej szkodliwych substancji w spalinach poprzez dokładniejsze spalanie a co za tym idzie po drodze spotykamy katalizator który nie jest tak mocno oblepiany niespalonymi "resztkami". o i tu to już moja teoria firmy produkujące katalizatory moga miec swoje pięć groszy w plecy...

Tyle.... panowie mój któryś tam eks były mercedes po 5000km zszedł średnio do 12l na 100km z 14l benzyny

Czemu nie stosuje się tych magnetyzerów popularnie w nowych autach itp.

A to dlatego że kazda nowinka techniczna powodująca zmniejszone spalanie jest bojkotowana przez Orleny,Shelle i inne popierdółki bo łatwo przeliczając średnią z wszystkich aut na świecie i jakie dzienne mieli by straty spowodowane zmniejszonym spalaniem tych że samochodów.

Duzo na ten temat czytałem i testowałem i powiem jedno iż najlepsze efekty magnetyzacji paliwa czy powietrza osiąga się w momencie kiedy zamocowane są jak najbliżej komór spalania. Czyli najlepiej np. na wtryskach tak jak miało to miejsce w moim kolejnym Mercedesia w123 z silnikiem Diesla. Ten samochód to był wzór cnót ekologicznych: paliwo rzepak, magnetyzery ,ceramizery w silniku, moscie,skrzyni biegów, dodatki uszlachetniające rzepak... spalanie w trasie w granicach 5 litrów rzepaku przy silniku 2400 ccm. :shock: skrzynia 4 biegi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaznaczam że nie sprzedaje magnetyzerów na ALLEGRO :mrgreen:

Zmieszą mnie wypowiedzi osób które twierdzą że magnetyzacja paliwa psuje silniki itp...

Mam nadzieję że nikogo nie obraże ale dla mnie to ciemnogród który wierzy w takie bajki jak naturalne planowanie rodziny oraz 100% naturalna antykoncepcja... pozdrowionka :party:

aha.. nie nie wierzcie w te bzdety typu zestaw magnesów od 900ccm do 1200ccm czy od 1200ccm do 3000ccm czy jakieś tam dedykowane zestawy phiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Magnes to nie istota która wybiera pojemności silników ważne jest jego pole magnetyczne i skuteczna praca w wysokiej temperaturze w tym przypadku komora silnika.

No chyba że założycie magnes 25/10/15 na rure o średnicy 1 m wtedy można powiedziec iż brakuje mu mocy :) :lol:

I cos jeszcze.... ktoś tu dobrze powiedział iz spalanie wzrosło z 18 do 25 l ktos tam butował bo ma magnesy na żyłach... założe się że to jak by założyć takie magnesy bez wiedzy kierującego to wyniki by wskazywały na plus magnesów.... Mając magnesy zmienia sie styl jazdy (psychologia) bo mam magnesy i mniej pali więc but.....

bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...