Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ile pali BMW 330 (lub lub 320) diesel z 2000r ??


insect

Rekomendowane odpowiedzi

Ile pali BMW 330 diesel z 2000r ??

Witam, jestem tu nowy… planuje w ciągu jednego max2 miesięcy kupić BMW, zastanawiam się po między BMW 330 diesel z 2000r i BMW 320 diesel.

Jeśli orientujecie się jak to pali to napiszcie… starałem się sam znaleźć ale nie wiele wyczytałem.

Interesuje mnie głównie spalanie tego 330, ale jeśli dysponujecie info na temat 320 to również poproszę :)

W necie na temat 330 znalazłem w sumie same dane o niskich wartościach (np. na allegro jeden ze sprzedających pisał że po mieście pali mu 6-7l a na trasie 5 - 5,5)

Ja jestem młody więc lubie podeptać, interesują mnie wyniki:

po mieście

w trasie

i przy dynamicznej jeździe…

Dziękuję wszystkim za pomoc…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na trasie to moj pali 4,5 bez klimy i 5 z klima a po miescie 6 7 litrow <bmw_1>

no ale Ty masz jaką ??

bo w profilu masz 318tds :P

a mnie interesuje przede wszystkim 330.... ewentualnie 320 ale to i tak e46 a Ty masz e36 tak??

dobrze zauważyłem???

ale i tak wielkie dzięki... zawsze to jakiś punkt odniesienia :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujaszek miał E 46 330d z 2000 - zanim mu zwineli :evil:

Spalanie na trasie miał rzeczywiście niewielkie - w granicach 6 L (plus minus 1 L) w zależności od ciężkości buta... happy_bmw

Miasto niestety nie wiem - nie jeździłem :wink: W katalogach podają 8 L - więc dodaj 2 litry i będzie git <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

ja mam 320 150KM 2003r po zrobieniu chypa jestem mega zdziwiony bo zaczela mniej palic. w miescie przy standardowej jezdzie 6,5 7,0 naprawde na trasie to ponizej piatki 4,5 nawet przy standardzie.polecam chypa !!!!!! tylko musi byc u dobrego szpeca . teraz moje autko posiada 180 KM i naprawde fajnie sie zbiera ........polecam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...