Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Jak nie ten dział to proszę przenieść :)

W związku z wydarzeniami ostatnich dni podjąłem decyzję o opuszczeniu grona klubowiczy ze względu na diametralnie różne podejście do spraw związanych z klubem jego funkcjonowaniem i zasadami tutaj panującymi.

Ten temat zakładam po to żeby uciąć wszelkie spekulacje związane z moim odejściem ...

... od blisko roku czasu wmawia mi się , że mam "focha" ... a ja od roku powtarzam , że go nie mam tylko nie odpowiadało mi to co tutaj się wyrabia , brak zdecydowanych reakcji na bezczelne zachowania z ubiegłego sezonu zaowocował tym co mamy w tej chwili ... chociaż dla jednych wszystko jest jak najbardziej OK dla innych jest to buractwo i brak szacunku dla innych ... cóż każdy ma prawo do własnego zdania i takie też ja wyrażam w tej chwili jest to moja subiektywna ocena.

Stopień pozoranctwa bezczelności i hipokryzji w klubie i na forum osiągnął w mojej ocenie poziom ... "krytyczny" (takie popularne słowo ostatnio :dance:) ... nie mogę się na to zgodzić stąd taka a nie inna decyzja.

7 lat kawał czasu , ale cóż ... poniosłem porażkę ... nie tym się kierowałem przy zakładaniu klubu , zawsze starałem się poprawiać wizerunek kierowców BMW a w tej chwili jak widać ... można odwalić wiochę i obrócić wszystko w dobry żart (szkoda że śmieszny tylko dla uczestników zajścia i kumpli z piaskownicy ) ... sorki ale ja się pod takim czymś nie podpisuję i nie chcę być kojarzony z takimi wyczynami jako klubowicz.

Na forum pozostanę , ale jako zwykły użytkownik ... po prostu zostało jeszcze kilka osób których uważam za inteligentnych i na poziomie i chciałbym z nimi mieć kontakt ... chociaż w sumie jest tyle innych mediów , że nie wiem czy to będzie niezbędne :)

Zatem poproszę przenieść mnie do grupy "ulubionej" tam gdzie Pola ... albo jeśli się nie da to na zwykłego usera obojętnie już mi to nie zrobi różnicy :)

Pozdrawiam

MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...