Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Piszę z powodu tego że po raz kolejny padła mi przetwornica od ringów. Poszukuje aktualnie przetwornicy która nie będzie tanim badziewiem z CHIN , może jest na forum osoba która wymieniała już przetwornice i podzieli się opinią co można w zamian kupić , wolę zapłacić 2x więcej i mieć spokój z przepalającym się badziewiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie by ktoś produkował jak nie chinole teraz wszystko z tamtąd ja u siebie wymieniałem na chińską i jest ok już przez dwa lata może sam ring już szwankuje ?? możesz zamienić przetwornice jak padnie następna na tym samym ringu to da ci to do myślenia chociaźż może to być i czysty przypadek , moja poprostu spuchła jak balon rozepchało ją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się jedna przetwornica też zjarała ale to po pół roku druga smiga już 3 rok

jak masz kogoś kumatego elektronika to może to ogarnie

ja nie miałem czasu z tym jechać do kolesia ale myślę że to do zrobienia jest bez problemów dla kogoś kto ogarnia elektronikę

jak zrobisz to za pomysł jedna dla mnie a tak na zapas :)

ten temat kiedyś mi kuzyn podrzucił ( NEM) i jakoś jak wymieniłem u siebie przetwornicę to olałem sprawę

BMW Forum -- BMW Sport -- Zobacz temat - [XX] Padajace przetwornice ccfl zamiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie masz przetwornice zamontowane?? Jak w lampach to się często nagrzewają i puchną, ja mam przymocowane na opaski do pasa przedniego i są w jakiś stopniu chłodzone i jest ok:)

Faktycznie przetwornice są zamontowane w lampach i może przez temperaturę tam panującą się rozsypują , przez okresy zimowe nie ma z nimi problemu zawsze w okresie letnim jak są wysokie temperatury to zaczynają padać.

Dzięki za schemat Dudek ale osobiście nie chce mi się bawić w tworzenie przetwornic . Kupie więc zatem jeszcze raz CHINOLA i zamontuję poza lampą w chłodniejszym miejscu i zobaczymy co się będzie działo do trzech razy sztuka .

PS.

Może napiszecie mi kto gdzie montuję swoje przetwornicę ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...