Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z bólem serca postanowiłem wystawić na sprzedaż swoje E34. Sprzedaję tylko dlatego, że czeka już na mnie drugi samochód w związku z tym cena jest okazyjna. Jeśli samochód którym jestem zainteresowany się sprzeda, E34 zostanie u mnie i dopiero po wakacjach będę rozważał sprzedaż ale cena będzie już sporo wyższa.

Nie będę się rozpisywał na temat samochodu, wszystkie informacje znajdują się u mnie w galerii tak więc tam odsyłam chętnych, można tam obejrzeć całą historię E34 w moich rękach oraz ile pracy zostało włożone w samochód. W galerii można znaleźć dużo fotek, większość z nich przeszła przez 'fotoszopa' także tutaj wrzucam fotki prosto z aparatu.

Przypomnę, że całe auto zostało ponownie polakierowane i przy tej okazji przeszło lifting na szeroką nerkę, z zewnątrz prezentuje się jak nowe! Nowe niestety nie jest więc ma swoje małe wady, o których oczywiście powiem zdecydowanemu kupującemu - nie mam nic do ukrycia. Auto sprzedaję tak jak stoi, nic nie wyciągam ani nic nie wkładam (jedynie radio zmieniam na oryginalne BMW bo to jest pożyczone z innego samochodu :P)

Fotki:

lbq3.jpg

70x9.jpg

6up1.jpg

1nl6.jpg

v1vr.jpg

5joy.jpg

t05t.jpg

i9ef.jpg

j6ti.jpg

do3c.jpg

quyi.jpg

p4l5.jpg

spc7.jpg

q6y8.jpg

Cena jak mnie interesuje to 12500zł i nie podlega żadnej negocjacji.

W razie pytań proszę dzwonić: 607-874-165 w godzinach od 9 do 22, jednak z powodu, że w tym czasie jestem w pracy, mogę nie odbierać wtedy proszę o sms, że to w sprawie E34 to postaram się oddzwonić.

Śmiało można za to pisać PW, na które będę odpowiadał codziennie wieczorem.

Zapraszam do zakupu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...