Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś wie jak dobrze spasować maskę w E34? Wiem, że są ślizgi po obu stronach przy podszybiu i na rolkach od maski (o tych gumowych ogranicznikach nie mowię bo też o nich wiem i nic nie daje). Czy oprócz tych elementów które wymieniłem jest jeszcze możliwość regulacji maski w innym miejscu? W Bentley'u szukałem ale nie mogłem znaleźć, a może ślepy jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

na warsztat i 20minut roboty i jest igła, chyba, że auto ma podłóżnice poprzestawiane to już zaczyna się problem. Jeśli chodzi o ustawianie maski to najprościej jest odkręcić te bolce co wbijają się w zamek i bez nich ustawiać bo dociskając ją cała się przestawia, można z nimi, ale to chwilka i jest dużo prościej. Pstryknij fotki jak to wygląda to może coś uda się pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie jeszcze nie jest, trochę brakuje, jeszcze trzeba podregulowac, ale tak jak Dziki pisze, na prowadnicach był główny problem. Jeśli będziesz na noworocznym najcie to coś będzie można pokombinowac. Bo generalnie trzeba to zobaczyć na żywca bo w różnych miejscach może tkwic problem. Jak coś to pisz kiedy masz czas to może się uda na chwile ustawić. ;)

A druga sprawa to musi być ogarniety mechanik/blacharz bo kiedyś jeden próbował mi to ustawić na tych zawiasach lamanych koło silownikow, odginajac je. :P sam wtedy byłem zielony i myślałem że to coś da. Ale teraz wiem że wszystko opiera się na tu odkrec tam dokrec. Jeśli nie masz wogole czasu na spotkanie to w wolnej chwili poszukam tej strony o regulacji w bentley'u i Ci podrzuce. ;)

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To właśnie ta strona z Bentley'a. Za wiele narzędzi tam nie potrzeba, chyba ze dwa klucze, może jakiś śrubokręt i kombinerki. Miałem się bawić w taką regulację jak opisana na tej stronie ale jak ją znalazłem to zrobiło się zimno i brak weny twórczej i czasu skutecznie zadziałały. :) Pewnie jak znajdę chwilę i się zaprę, to się za to wezmę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz, ja rozgryzlem problem u siebie. Dzisiaj przygladnalem sie masce i dochodze do wniosku, ze ktos (poprzedni wlasciciel) celowo zsunal ja w dol (nie obnizyl tylko zsunal, lewa strona) poniewaz gdyby maska miala byc na swoim miejscu to wycieraczki poprzez wyrobiony mechanizm haczylyby o maske. Stad mam naruszona wycieraczke pasazera. Czyli wczesniej musiala mu haczyc i zamiast wymienic mechanizm to obnizyl maske cwaniak ... Swoja droga moze znasz jakis niedrogi sposob na ten mechanizm ? ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz z mechanizmem? Chodzi Ci o samo obcieranie? Jeśli tak to wystarczy (podobno bo JESZCZE u siebie tego problemu nie mam :P ) odkręcić wycieraczkę, jest ona umocowana na wieloklinie i wystarczy obrócić ją na nim, jeśli mechanizm jeszcze nie umarł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...