Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. nie wiem czy akurat tu powinien ten temat powinien się tu znaleźć, ale jak nei to soryy.. Mianowicie BMW e60 2.0 d mojego ojca zostało podłaczone do dwóch różnych komputerów i na obu wyszło że jest zapchany filtr czastek stałych i auto nie chce kompletnie przyśpieszać. I moje pytanie do was, Gdzie i jaki warsztat mozecie polecić ?? Chcę aby bylo na prawdę dobrze przeprowadzone wywalenie tego filtra żeby nie było później jakichkolwiek problemów. Proszę was abyście podesłali warsztaty które zrobią to na pewno dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizycznie wywali ci np Remotec, ma wprawę bo wybebeszał mojego DPFa i kata i potem uderzasz do Filipa M-ka i ci wywali programowo DPFa i przy okazji zrobi jakiś program za jedną robotąkuogJa tak robiłem w mojej maszynie i jestem mega zadowolony.

Poza tym po wywaleniu wkładu z DPFa to warto go sprzedać i najlepsze ceny jakie znalazłem we Wrocku są tu:

Kontakt

Jak masz pytania to wal śmiało na PV.

Oli

PS: kontakt do kolegi M-ka 692 415 272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizycznie wywali ci np Remotec, ma wprawę bo wybebeszał mojego DPFa i kata i potem uderzasz do Filipa M-ka i ci wywali programowo DPFa i przy okazji zrobi jakiś program za jedną robotąkuogJa tak robiłem w mojej maszynie i jestem mega zadowolony.

Poza tym po wywaleniu wkładu z DPFa to warto go sprzedać i najlepsze ceny jakie znalazłem we Wrocku są tu:

Kontakt

Jak masz pytania to wal śmiało na PV.

Oli

PS: kontakt do kolegi M-ka 692 415 272

No wszystko ładnie pięknie zrobił bym tak z chęcią, tylko jest taki problem że jestem z Glogowa. Zależy mi na tym aby wstawić auto w jedno miejsce powiedzmy rano i po południu odbieram na gotowo i wracam do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to do ogarnięcia bo M-ka może pewnie podjechać do Remoteca i to u niego zrobić w trakcie wycinania fizycznie /u mnie też tak zrobili chłopaki/. Zadzwoń i się zapytaj co i jak a na bank się dogadacie.

pozdro

Oli

Edytowane przez olog22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi odezwij się do mnie zrobimy procedurę wypalania filtra i nie będziesz miał problemu. One sie przytykaja od jazdy w mieście. Raz na rok zrobisz wypalanie jeśli jeździsz tylko w mieście i nie trzeba go wyrzucać. Chyba ze masz uszkodzone termostatu co tez możemy sprawdzić. Telefon do mnie masz w linku z podpisu. 725 141 299. Mieszkam 20km od Głogowa.

Wysłane z iPhone przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez Kamcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi odezwij się do mnie zrobimy procedurę wypalania filtra i nie będziesz miał problemu. One sie przytykaja od jazdy w mieście. Raz na rok zrobisz wypalanie jeśli jeździsz tylko w mieście i nie trzeba go wyrzucać. Chyba ze masz uszkodzone termostatu co tez możemy sprawdzić. Telefon do mnie masz w linku z podpisu. 725 141 299. Mieszkam 20km od Głogowa.

Wysłane z iPhone przy użyciu Tapatalk

No i to też jest rozwiązanie:)) Jak się uda odratować to gitarra ja usuwałem ze względu na moc więc miałem inny celkuog

Jak Kamcio da radę ożywić twój DPF to tylko się cieszyć i co jakiś czas przepędzić dziada bo jakiejś trasie.

PS: Kamcio ty jeszcze te żarówy do ringów potrzebujesz???

Pozdro

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie robiłem wypalanie w swojej e90 i e61 i bez problemu działa. Żarówki potrzebuje dalej jeśli jest opcja. Chciałbym porównać z markerami

Wysłane z iPhone przy użyciu Tapatalk

ja wypalałem w swoim ( 535d e61) u speców od tłumików, miesiąc później u Adriana z ADT... 3 tygodnie później go wywaliłem - w ADT... żeby było fajniej po samym wyrzuceniu dpf chyba 14km i 50nM więcej ( zmierzone na hamowni)- nie pamiętam dokładnie, ale wrzucałem gdzieś wykres więc możesz sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat się wyjaśnił co było spowodowane spadkiem mocy w aucie :). Mianowicie najpierw pojechałem do Kamcio ( wielkie podziekowania dla Ciebie ), wskazalo padnięty termostat. Został wymieniony i niestety filtr był tak zapchany że komputerowo nie dalo rady go wypalić. Odwiedziłem ADT tuning we Wrocławiu i DPF został wywalony :) Wszystko wróciło co normy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...