Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[E39] Jak ustawić zegar? I godzine w radio.


ArciE39

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, od niedawna nie mam godziny w radiu co mnie troche drażni. Bo co chcę sprawdzić która na osi, musze lukać na telefon. Po odłączeniu aku, czyli godziny na kompie też nie mam. Nigdzie nie mogę nigdzie tego znaleźć, może za słabo szukam. E 39 2000r.

Bardzo proszę o pomoc,.

Z góry Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w kompie nie pokazuje godziny, jak zmieniam temperature, spalanie itp. to daty i godziny nie pokazuje :/ --:--

Klikałem tam wszystko, próbowałem wg filmików z youtuba i google i nic. Ani godziny w kompie nie umiem ustawić, ani w radiu. Ale jestem 100% pewny że działało mi wcześniej. Potem jakoś wyciągałem akumulator i po tym chyba już nie było :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArciE39 oczekujesz pomocy ale sam robisz sobie krecią robotę.

Chyba nie czytałeś tego tematu zanim napisałeś swój post w tym dziale lolol:2bacik:

Po to on jest przyklejony by właśnie uniknąć zaśmiecania tego tematu.

CZYTANIE NIE BOLI :excl:

Jeżeli radio w ogóle nie reaguje na naciskanie tego przycisku to masz problem z samym radiem (a raczej z przyciskiem), przycisk jest dwustronny i lewa strona jest do ustawiania godziny a prawa (SET) do różnych ustawień - wielofunkcyjna, a przede wszystkim do wejścia w tryb zmian i zatwierdzenia. Sprawdź czy możesz ustawić np. DYSTANS lub inne funkcje za pomoc tego przycisku.

Temat należałoby przenieść we właściwe miejsce.

Edytowane przez pidey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat należałoby przenieść we właściwe miejsce.

W takim razie proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu. Wcześniej nie zauważyłem, przepraszam bardzo.

Jeżeli radio w ogóle nie reaguje na naciskanie tego przycisku to masz problem z samym radiem (a raczej z przyciskiem), przycisk jest dwustronny i lewa strona jest do ustawiania godziny a prawa (SET) do różnych ustawień - wielofunkcyjna, a przede wszystkim do wejścia w tryb zmian i zatwierdzenia. Sprawdź czy możesz ustawić np. DYSTANS lub inne funkcje za pomoc tego przycisku.

Nie mogę ustawić nic w kompie za pomocą przycisku z radia [sET].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie pomogłeś. Przyciski wgl. nie reagują na to jak je wciskam. Są sprawne, bo wcześniej było wszystko OK. Po za tym, nie mam takiego radia, mam takie bez kompa. Komputer mam tam gdzie prędkościomierz.. I tam też nie wiem jak ustawić, żadne pokrętęłka nie reagują gdy je kręce, nie mają oporu, takie luźne są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak to się stało:?: co robiłeś wcześniej:?: samo tak się zrobiło:?: bunia przed czy poliftowa:?: jakie masz zegary - z jednym czy dwoma przyciskami - może jakieś zdjęcie :?: resetowałeś kompa przez odłączenie akumulatora :?:

Nie jesteśmy jasnowidzami, wypadałoby parę słów napisać o sobie , aucie - może przedstawisz się pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . e39 523i 97r. obc w zegarach pełne 2 przyciski, Już sobie poradziłem ktoś wsadził dolny panel radia zwykły mimo że była wtyczka podłaczona i miał przyciski + ,- set i zegarek to nic nie działąło, wsadziłem mida z bc i wszytko działa jak nalezy. A zegary resetowałem przez test 19 chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...