Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Oklejanie czy Flokowanie Podsufitki


Dyziu

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie.. jako że chce zmienić sobie podsufitke na czarną , to mam pytanie ,, czy lepiej dać do Flokowania podsufitke i wszystkie słupki itd.. czy dać do tapicera aby okleił,,, lub może dałbym sam sobie rade???

znalezienie do e38 podsufitki z szybrem szklanym oraz do wersji krótkiej jest praktycznie nieosiągalne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flokowanie nie jest zbyt trwałem wyciera sie i wygniata mój kuzyn cały środek w aucie miał zrobiony to po pół roku było juz kiepsko, daj do dobrego tapicara to ci fajnie obklei i będziesz miał jak w prawdziej M tapicerkę nie jest to drogie allegro.pl/alcantara-tkanina-tapicerska-rozne-kolory-i3782251030.html tylko trzeba ogarniętego tapicera :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flokowanie nie jest zbyt trwałem wyciera sie i wygniata mój kuzyn cały środek w aucie miał zrobiony to po pół roku było juz kiepsko, daj do dobrego tapicara to ci fajnie obklei i będziesz miał jak w prawdziej M tapicerkę nie jest to drogie allegro.pl/alcantara-tkanina-tapicerska-rozne-kolory-i3782251030.html tylko trzeba ogarniętego tapicera :lol:

Jest u nas taki tapicer magik nawet

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sam zastanawiałem się nad czyś w tym stylu...

opinie różne...

Farba Lakier VHT do tekstyli, winylu, tapicerki (3770898827) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Trochę bym się bał malowania...nie daj Boże źle się nałoży i wyjdą plamy jakieś, różnica w kolorach itp:bag:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że spokojnie można samemu okleić, wymienić materiał sufitu. Widziałem w Zgorzelcu jak znajomy zrobił sufit czarną alcantarą w e36 wyglądało to bardzo pro. Napewno potrzebowałbyś pomocy innej osoby przy naciąganiu materiału. Bardzo ważny jest dobry klej w spray'u (jak sprawdzałem to około 50zł za puche).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie obklejałem sufit na nowo, trochę pracy jak na pierwszy raz jest i druga para rąk się przydała ale za tą cenę co chcieli tapicerzy to 3 podsufitki bym obkleił. I jeszcze miał na zimniutkiego browara. Tylko Ty masz znajomego tapicera... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli go Sandra zaprosi to znajdzie dzień wolnego

no wtedy to byłby zaraz...:D

dobra dostałem info ile kosztuje flokowanie

podsufitka od 250 ale raczej taka wielka to z 400

slupki przednie to 30 zł sztuka srodkowe 40 a tylnie jak szersze to omk 50

więc raczej bedzie oklejanie materiałem nowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...