Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Maxbimmerowy kalendarz 2015


Edka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Edka już wcześniej dała jasno do zrozumienia że regulamin to podstawa. Ty w sumie przecież sam coś o tym wiesz ;) trudno. Jak to było w piosence "Poczekam, popatrzę, zrozumiem więcej" :) a mam super zdjęcie z drzewami bez liści w tle więc może się to akurat wkomponuje w jesienną tematykę :) niemniej dzięki za docenienie ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bez przesady , żeby Pawła eliminować przez to że fote jedna wyslał grupową. Benzadzieja, jego fura zasługuje na dobre foto w kalendarzu bez żadnych dziwactw. Moje zdanie jak i pewnie wielu tutaj innych. Zobaczcie na QUALITY jego zdjęc a innych. Amen.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady , żeby Pawła eliminować przez to że fote jedna wyslał grupową. Benzadzieja, jego fura zasługuje na dobre foto w kalendarzu bez żadnych dziwactw. Moje zdanie jak i pewnie wielu tutaj innych. Zobaczcie na QUALITY jego zdjęc a innych. Amen.

Zgłosił sie do konkursu, to jaką fotę wysłał to jego sprawa.

Zasady są jasne i dość logiczne.

Furę ma za***istą to fakt ale na cholerę komuś kalendarz w którym jedno auto będzie się powtarzało?

Możesz sobie zamówić taki kalendarz na allegro, tylko poproś Pawła by wysłał Ci 12 zdjęć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że przepisy przepisami ale z drugiej strony gdyby to cokolwiek znaczyło to wolałbym oglądać np. najnowszą odsłonę projektu Pawła a nie jakąś zbiorówkę. W końcu, z całym szacunkiem, chodzi tu chyba o dopasowanie zawartości kalendarza do gustu jego przyszłych nabywców ;) Pracuję w handlu i zawsze kieruję się prostym rachunkiem - podaż rośnie wraz z popytem ;) jeśli ludzie chcą oglądać lepsze zdjęcia Smerfowozu to nie można zmienić zasad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze zasluguje , nie mowie ze moje ma byc itp itd ... jak dla mnie mozna wrzucic po 3-4 mniejsze zdjecia w kazdym miesiacu zeby kazdy byl happy ale... jak pisza zeby podsylac foty to wysylaja 3-4 osoby , reszta siedzi cicho wiec to chyba nie chodzi o podmienianie felg itp itd

Jak ktos sie cofnie do poprzedniego glosowania...bylo ze nikt nie podsyla zdjec,napisalem ze moge wyslac grupowe jesli nie ma chetnych-nie wiedzialem ze przez to nie bede mogl wyslac kolejnego zdjecia calego swojego auta ( trudno,nie doczytalem). Biore to na klate....

Takze do mnie chyba nikt nie ma pretensji ??

zaraz zrobimy tu wypracowanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...