Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Maxbimmerowy kalendarz 2015


Edka

Rekomendowane odpowiedzi

No to dla przyjemności. Przecież przy wydawaniu kalendarza zależy chyba Wam na tym, aby podobał się jak największej liczbie osób. To jeśli duża liczba osób popiera wniosek Pawła to może warto chociaż się nad tym zastanowić?

Dokładnie, Myśle , że podmianka foty nie zrobiła by krzywdy, nie mówimy tu przecież o tym , że ma mieć dwa miejsca w kalendarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w handlu i zawsze kieruję się prostym rachunkiem - podaż rośnie wraz z popytem

No to może się trzeba zastanowić jak zachęcić ludzi do wysyłania zdjęć?? na forum jest wiele zajefajnych fur i tyle samo zdjęć. Pirooz jako handlowiec opracuj plan co zrobić, aby tą całą akcję uatrakcyjnić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze samo zdjęcie w kalendarzu to zachęta i swojego rodzaju zaszczyt, powinno wystarczyć. Nie wiem czy to kwestia tego ze ludzie uważają ze ich fury nie są wystarczająco idealne do kalendarza. Ja osobiście mógłbym wrzucić swoje fotki ale uważam ze jest pare niedociągnięć które mogłyby razic i tyle.

Ale jest cala masa innych projektów które są genialne i swietnie sie nadają do kalendarza, ale ludzie są chyba zbyt leniwi i po prostu im (Wam) sie nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxbimmerowy kalendarz był na forum od kiedy ja pamiętam... Kiedyś głosowanie było co miesiąc i zdjęć było na tyle, że wszystko funkcjonowało jak należy. Nas - forumowiczów coraz więcej, a z nadsyłanych zdjęć praktycznie nie ma z czego wybierać. Nie wiem czemu, bo wydawało mi się zawsze, że to fajna zabawa i tak jak pisaliście nawet zaszczyt być w kalendarzu...

Nie trzeba mieć super auta, żeby wysłać zdjęcie. Mój Compi wgnieciony z jednej strony - no to co - zrobiłam zdjęcie z drugiej, żeby nie było widać:P i chyba paru osobom się spodobało bo fota dostała głosy. Można?

I tak jak pisałam - to tylko zabawa. A tu jakieś żale, problemy i pretensje... Jak tak to ma wyglądać to chyba lepiej zrezygnować z projektu, chociaż szkoda by było, więc wyluuuuuuuzuuuuujcie.

Peacebmw_1

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak wyżej nie ma się co czaić czy nadaje się auto czy nie to już ocenią sami forumowicze w głosowaniu , a czasami wystarczy dobry fotograf i świetny plener by ze złoma zrobić mega fotę :) co do regulaminu to nie powinien być naciągany jest to jest i koniec ;) ja też żałuję że puściłem zdjęcie i najgorsze że przeszło a później Pakos zrobił mi fajne sesje ale nic w przyszłym roku to będzie kara patrzeć na fotę za to jest nauczka wysyłać zdjęcie przemyślane :)

edit : wszyscy koledzy którzy jeszcze nie spełniają wymagań :) cierpliwości życzę każdy z nas to przechodził za to później wygrana będzie lepiej smakować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy koledzy którzy jeszcze nie spełniają wymagań cierpliwości życzę każdy z nas to przechodził za to później wygrana będzie lepiej smakować

spokojnie jakoś wytrzymam :D jest czas na zrobienie jeszcze lepszych zdjęć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
kiedy będą w sprzedaży ?

Niedługo zrobię listę chętnych na kalendarz i będzie mozna sobie zarezerwować. Mam nadzieję, że uda się rozdać kalendarze na spocie noworocznym:)

A tym czasem do dzieła, bo zdjęcia mozna nadsyłać tylko do środy 5.11!!!!

Lista:

1. hall

2. Szmajchel

3. Dyziu

4. Pirooz

5. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia można wysyłać do:

http://www.maxbimmer.pl/f103/maxbimmerowy-kalendarz-2015-a-24303/index9.html#post325984

Jak będą wybierane zdjęcia:

http://www.maxbimmer.pl/f103/maxbimmerowy-kalendarz-2015-a-24303/#post300164

+ zobacz sobie osobne tematy w tym dziale gdzie są stare ankiety

Projekt kalendarza - jest ładny :P czarny z karbonowym tłem. Wiszący na ścianie, format mniej-więcej A3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...