Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


4 Bezpieczniki e46 diesel


Bimmer92

Rekomendowane odpowiedzi

Po otwarciu skrzynki z bezpiecznikami i dokładnej analizie według instrukcji,jakie są bezpieczniki wychodzi na to,że nie mam:

Bezpiecznik 10=Panel Sterowania

42= ABS/SC 42 Również znaczy fotele podgrzewane(a grzeją mimo,że nie ma bezpiecznika)

23=ogrzewanie,

53=abs/asc/dsc/ (dodam ja mam DSC i niby działa DSC)

są to bezpieczniki których nie było w skrzynce,puste miejsca i zastanawiam się czy można kupić te bezpieczniki? czy tak ma być fabrycznie?? bo może ktoś coś wypiął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Jaro jedno jest okej.. tam gdzie nie ma bezpieczników jest 1 blaszka tylko wiec uff ale są dwie bezpieczniki brakujące a o to one:

Bezpiecznik nr 10 i bezpiecznik numer 42

10 to według instrukcji: Panel sterownia (10,32,43)

42 ABS/ASC(12,33,42,53,56)

w tych miejscach są 2 blaszki czyli powiniem włożyć tam bezpieczniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w panelu sterowania w twoim modelu nie ma czegoś , co jest np. w bogatszej wersji za co jest odpowiedzialny bezpiecznik, nr 10. jak jakiegoś bezpiecznika nie masz a coś działa, to po kiego diabła szukasz dziury w całym, zostaw sobie kasę na nowy AQlolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimmer po Twoim niku wnioskuję że masz 22lata. Stary nie gniewaj się, ale jak czytam Twoje tematy to wymiękam. Naprawdę posłuchaj mnie i wyluzuj odrobinę. Kupiłeś auto, którego nie znasz, dlatego bardzo dobrym krokiem było zarejestrowanie się na forum bmw, bo można tu się wiele dowiedzieć, ale moja rada chłoń wiedzę, szukaj tematów które Cię zainteresują, a zakładaj tematy kiedy naprawdę potrzebujesz pomocy. Bo jak tak dalej pójdzie to każdy widząc Twój temat będzie go po prostu pomijał i nie dostaniesz pomocnej ręki wtedy kiedy być może będziesz jej naprawdę potrzebował...

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij gaśnice z bagażnika ( chyba tam powinna się znajdować) ( to taka czerwona butla z czarnym przyciskiem i zawleczka) Żart oczywiście. Wepnij te bezpieczniki w wolne miejsca w razie pojawienia się płomienia większego niż 5 cm użyj wcześniej wymienionej gaśnicy.

A tak na serio to wsadź je w miejsca co masz puste tylko nie 40 i zobacz czy coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te puste miejsca bezpiecznikow to to jest wlasnie odpowiedz na twoje wszystkie bledy co wczesniej opisywales ze olej sie gdzies lal akumulator za mocno naladowany i jeszcze cos z klimatyzacja chyba. WLOZ A NIE POZALUJESZ DO KONCA ZYCIA to jedyna szansa na uratowanie twego auta przed.............. TYM!!!!

Ps. nie no sorry tak tylko troche chumoru jesli kogos urazilem to serdecznie przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...