Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


swap E36 na 4.4 ( czy warto )


viviek

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

czy ktoś interesował się swapem m50b25 na 4.4 V8 z e39 bądź e38 ?

widziałem na allegro że te silniki są w cenie 2,8 praktycznie

są wadliwe czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wyrzeźbić miskę pod sanki z e36,a jak nie to albo dziura w masce albo garb.........

to aż tak dużo pracy ? widziałem kompletny zestaw do e36 pasujacy idealnie wyrzeźbiony już ale koszt 9500zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skomplikowana operacja, czytalem o tym kilkanascie miesiecy temu i troszke wyzeczen to kosztuje...

mozna skonczyc np. bez stabilizatora, bo nie ma na niego miejsca (mozna zrobic w zamian stabilizator na zamowienie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie widziałeś taki silnik w cenie 2.8 :mrgreen: chyba ze goły słupek bez osprzętu , jak już chcesz szybciej jeździc wystarczy m54b30 w e36 to juz kiler w takiej budzie

na allegro standardowo

za m54b30 to kolo 6 tys koszt jak się rozeznałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa fajna ale codziennie nikt nie będzie upalał auta pod biedronką :D wszystko się przeje takie auto to sie tylko na wekendy nadaje a weź takim przerobionym autem zrób wypadek :shock: zaczynają sie szybko schody że samoróbka opłaty na oc na inna pojemność i bulisz kase z własnej kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj motorowni z alpiny B8 to bedzie plug&play ;-)

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

bede sie rozglądał :) pod uwage biorę też m54b30 ewentualnie coś z UK jakieś "s"

turbo to super sprawa ale tylko gdy zakujesz silnik, a koszt wtedy łacznie z turbo kolo 20-25tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź takim przerobionym autem zrób wypadek zaczynają sie szybko schody że samoróbka opłaty na oc na inna pojemność i bulisz kase z własnej kieszeni

Można zaznaczyć w rubryce że auto tuningowane ale wiadomo co się ze stawką stanie :D

Myślę że 3,0 powinno Ci wystarczyć, ewentualnie 2,8 na jakims stokerze i nowym zawirusowanym kompie. Chyba że masz worek pieniędzy i dobrego mechanika to wtedy dawaj 4,4 - jak bym miał taka maszynę to bym w niej spał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przeca można zarejstrować na daną pojemność Kosa swoją e30 320i ma przerejestrowaną na 330i

tylko wtedy towarzystwo ubezpieczeniowe też może mieć porblem bo znaczna wiekszość korzysta z systemów gdzie są wpisane modele i pojemności jakie wychodziły w oryginale, a jak jest inna to zaczyna się problem,

najprawdopodobniej zacznę się rozglądać za m54b30 z e39 :) jakby ktoś wiedział kto ma taki motor na swap na sprzedaż w dobrej cenie to priv poprosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile dałbys za taki silnik 3.0 231 z e39 kompletny ? a przerejestrować mozna na wieksza pojemnosc jak taki silnik występował w danym modelu to tak a schody się robią przy silniku co w nie był montowany np wpadniesz w poślizg potrącisz pieszego i zaczyna się szukanie przyczyny i płacisz komuś rentę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...