Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Lusterka w E60 - niby nic, a drogie..


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym poinformować posiadaczy E60, aby uważali na lusterka. Jakiś rok temu po przyjeździe taty z pracy patrzę, że urwane lusterka, wystawały tylko kable... Nigdzie się nie pojedzie, więc samochód stał parę dni. Nie wiem jakim trzeba być s*****ynem aby ukraść całe lusterka. Zapłaciliśmy za najbiedniejsze lusterka 600zł, bez silniczka, który chowa automatycznie lusterka tylko są podgrzewane. Tydzień temu, godzina przed pierwszą w nocy widzę dresa, który grzebie w lusterkach. Prawdobodobnie chciał ukraść wkłady lusterek, które są oznaczone. Ubrałem się, wziąłem psa ze sobą co by go podczas uciekania dorwał, lecz go już nie było. Pierwsza myśl, że zrobił to co miał zrobić, ale wszystko było na swoim miejscu. Mieliście też przypadki kradzieży całych lusterek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska kraj w którym wszystko się kradnie, co do rączki wpadnie. Jak nie zabetonujesz nie przyspawasz, śruby skręcisz na zicher i nie zjedziesz łebka to zabiorą. Ostatnio ktoś pisał że mu listwy z auta buchnęli, lusterka to żaden problem. Łatwo się wyczepiają w niektórych autach, mimo że znakowane to i tak kupca by znalazły.

Albo dresiarz szukał do swojej gabloty bo mu się posypały lusterka, warto teraz zwracać uwagę na samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

http://tablica.pl/oferta/bme-7-e65-e66-bme-e46-coupe-CID5-ID3cgU5.html

Chyba wypłynęły moje lustra. Zginęły komuś lustra z m3, x5? Albo grill z e60? Bo też są na sprzedaż, do tego jeszcze trochę wkładów luster :/

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam ostatnio pod blokiem z compacta zaebali 3 czujniki pdc i dwie listwy mpaka ze zderzaka z tyłu! Została jedna listwa i jeden czujnik chyba ich coś spłoszyło i jakby było mało przerysowali cały lewy bok. Tylko takim ręce łamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...