Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


bmw e39 m57 wirus


Hary33

Rekomendowane odpowiedzi

a co powiecie o jetroniku we Wroclawiu bo dzwonilem i rozmawialem z Krzyskiem chyba to powiedzial ze wirus zaden problem i cena taka optymalna bo 1100 zł z hamownia jeszcze w Gryfowie chłopaki robią ale nieznam nikogo co robil w bmw tylko w audi i vw a znudzila mnie jazda na seryjnym programie idzie nowy sezon i czas na zmiany:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po programie zrobionym u nich zauważyłem praktycznie tylko obniżony apetyt fury na ropę i to dosyć sporo bo coś około 1l w mieście i ok 0.2/0.3l w trasie raz tylko wymieniłem 1 wtrysk ale może to i faktycznie nie było spowodowane zwiększeniem mocy. Program zrobiłem wtedy na 177Km i 398Nm, na dzień dzisiejszy jest jak dobrze pamiętam 187Km i 400Nm, tak to się przez ten czas ułożyło, Jakiś czas temu zakładałem większy IC i kilka dni temu dzwoniłem właśnie do nich z zapytaniem czy można coś jeszcze podregulować po tym zabiegu, mam podjechać do nich w jakiś dzień i dołożymy coś jeszcze w ramach rozsądku (powiedzieli, po kosztach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój młodszy brat był u nich i też robił 530d E39 lift, taki mały cytat z jego tematu:

auto zostalo podkrecone do 206 koni i 465NM na wiecej nie pozwalalo,poniewaz jak pan hamujacy powiedzial jest walniety przeplywomierz i nieszczely dolot,czy wylot od turbiny, to tez spowodowalo ze auto mialo 179koni i 400NM a nie seryjne 193 i 410,lecz w cenie jest wliczona korekta na ktora pojedzie sie po wymianie przepływki na nowa.po powrocie do domu wszystkie doloty wyloty itd zostaly podokrecane i fura zaczela wstawacz juz od okolo 1800obr/min,gdzie na nieszczelnym wstawala od okolo 2500. niestety pan prowadzacy powiedzial,ze jak podokrecam wszystko to auto zacznie puszczac czarne chmury i niestety mial racje,lecz mowil,ze jak przyjade zrobic korekte to wszytko zniknie:twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robił ktoś z was może wirusa w ADT? Bo mam możliwość po znajomościach dostać u nich rabat(nie moich znajomościach dlatego nie znam opinii o nich). Chodzi mi o solidność usługi- właśnie czy sprawdzą wszystko przed mapowaniem itd. Podobno z 3.0d wyciąga się od 220 do 240 koni. Mi okolice 225-230 w pełni by starczyły wszak e 38 to limo do wożenia wygodnie dupska ale parę kuni zawsze chętnie bym przygarnął do stada happy_bmw No i niutki ale to przy mojej skrzyni podobno okolice 500nm to max z kwestii bezpieczeństwa skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...