Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Bmw Style 71 felgi renowacja


Rekomendowane odpowiedzi

wiec jak w temacie staram sie przywrocic felgi do zycia beda na mojej 530d e39

[ATTACH=CONFIG]28923[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28924[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28925[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28926[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28927[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28928[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28929[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28930[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28931[/ATTACH]

wiec jak na dzisiaj jeden rant zostal wypolerowany z 4 po roskreceniu 80 srob 4 zostaly w srodku :/ z tego 2 lepki sie ukrecily jedna jakos wyciagnolem a jedna zostala obrobiona w srodku wiec felgi 2 felgi sa w mojej pracy prawdopodobnie na maszynach beda je rozwiercali i gwintowali na M7 albo jakos wykretakiem nie wiem ma byc zrobione :D

co do felg jak widac rant ma byc polerowany kolor ramion przewiduje na Fantasy Copper Gold Car Bike Spray Paint pearl Base | eBay cos takiego

a w srodku felgi na podobny kolor do ramion czyli srebrny + moze jakis brokat

w ramach postepu postaram sie dodawac zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mam maszynke zwana orbitalna szlifierka przewaznie do matownienia 80 ziarno pozniej 120 .. i dalej papier scierny w wodny w kolejnosci 120 280 400 600 + jakies druty metalowe bardzo drobne nastepnie szlifierka z zmienna regulacja obrotow i pasta polerska do aluminium i o to efekt .. a ile mi zajelo jeszcze nie wiem dopiero 1 rant wypolerowany polerowalem po pracy jak dzis przyjechalem nie mowie o przygotowaniu tego tzn pozbawieniu lakieru itp ..

srobki podobne do tych BBS Jaguar, Audi, BMW, Porsche & Mercedes Split Rim Alloy Wheel Bolts Original | eBay tzn te niby tytanowe moje tytanowe sie obrabialy .. nie wiem czy to tytan czy jakies .. ehh

co do koloru to czarny :D wiec bedzie pasowac jak zrobie srodek czyli ramiona na Fantasy Copper Gold Car Bike Spray Paint pearl Base | eBay

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie to w planach mam podgrzanie wypolerowanej powloki przed pomalowaniem jej lakierem + utwardzaczem mam nadzieje ze nie bedzie schodzic z kapsli od alpiny co polerowalem i nakladalem lakier ale w sprayu nie schodzi jeszcze

nastepnie pomalowac srodek podkladem do aluminium + utwardzacz tzn srodkowy rant nastepnie na to przyjdzie jakis szary moze z brokatem i na wszytko lakier bezbarwny + utwardzacz

co do ramion jak podklad + utwardzacz pozniej kolor czyli miedziana / zlota perla nastepnie lakier bezbarwny

silikonu jakiegos uzywasz do uszczelnienia?

co do skrecenia kol to nie wiem czy silikon jest wogule potrzebny bo gwint nie wychodzi na zewnatrz tzn jest slepy wiec jedna czesc felgi z 2 mozna skrecic bez problemu

jedyny otwor na zewnatrz jest tam gdzie jest wentylek

wiec raczej nie bede uzywal jakiegos silikonu moze ktopelke locktailu na kazda srubke przy dokrecaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o silikon miedzy rotorem a bebnem.

nadal nie czaje :D

jesli podobno wypolerujesz alu i podgrzejesz je woda wyjdzie z tego wiec i po pomalowaniu nie bedzie mial mleka a podgrzac podobno mozna opalarka .. i na to idzie klar .. czyli lakier bezbarwny tak robilem na aluminiowych kapslach od alpiny tnz kopi i dalo rade narazie lakier nie schodzi a mam je juz z rok i nie byl utwardzany co do efektu bedzie troche przyciemniony nie bedzie pelnego lustra ale nadal bedzie sie swiecic jak psu jajca wiec wedle prac bede dodawal postep rac jak sie nie uda pomalowac to dobrze lakierem to moze bede myslal nad podkadzie + lakier chrom na to .. ale jak powiedzialem jak wyjdzie bede dodawal pokoleji zdjecia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...