Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


styling 63


JohnyB

Rekomendowane odpowiedzi

wejdą mi te felgi w E46?i czy za tą cene opłaca sie?

cytuje:

Mam na sprzedaż felgi od BMW x5

wymiary:

19'

45et

4x10j

Cena 1895 zł do rozsądnej negocjacji.

kurier ok 150 zł. możliwy odbiór osobisty, bądź jeżeli ktoś ma kuriera taniej może zamówić na mój adres po odbiór.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

Edytowane przez JohnyB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wszystkie 10J to zapomnij, przod musi byc 9J

10J bedzie smiesznie wystawac z przodu a tyl bedzie na rowno z nadkolem, aby to zrownac bedziesz musial wystawic tez tyl - co skonczy sie szuraniem o nadkola

duzo zalezy tez od tego jaki masz zawias z przodu

---

jak ci sie kola podobaja to prawdopodobnie beda moje (jeszcze nie zakladane) na sprzedaz

nowy lakier proszkowy + nowe opony przod + uzywane w bdb stanie tyl + nowy dystans 15mm na przod - czyli calosc pod montaz na e46 za 3250zl (ewentualnie mozna dolozyc troche dystansu na tyl aby bylo optycznie szerzej)

jak zliczysz wszystko to zobaczysz, ze cena jak w promocji z Biedronki :lol:

Edytowane przez tazunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiasu jeszcze nie mam,a nie da się upchać tego bez zawiasów?

Dałeś mi troszkę do myslenia z tymi felgami,sam się zastanawiam jakie upchać do cabrio żeby naprawdę ciekawie to wyglądało,zależy mi też na tym żeby to było ori fele z palety bmw.

Ty masz 19' ? chodzi Ci o te czarne felgi?jesli tak szkoda że są w czarnym kolorze bo to optycznie zmniejszy mi te koło na aucie a mi zależy na maksymalnie na jak najwiekszym złudzenu wielkich kół.Zdaje mi się że bez gwintu też się nie obejdzie... dlatego jak możecie podajcie mi coś w rozsądnej cenie a ja będę myślał co z tym fantem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...