Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Orszak Weselny BMW Szpadyzor & Malwina


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopacy weźcie się w garść, dla Szpazydorów to jeden z najważniejszych dni w ich życiu a tu lista coraz krótsza...

Na głupiego Najta przyjeżdża 40 aut a gdy Nasi Przyjaciele biorą Ślub taka marna frekwencja ???

:bag::bag::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopacy weźcie się w garść, dla Szpazydorów to jeden z najważniejszych dni w ich życiu a tu lista coraz krótsza...

Na głupiego Najta przyjeżdża 40 aut a gdy Nasi Przyjaciele biorą Ślub taka marna frekwencja ???

:bag::bag::bag:

Spoko Forest. W sumie Nemek i Galone nie wpisali się na oficjalną listę. Ale nie zmienia to faktu, że nie lubię "jak się robi z gęby holewę" :P

P.S.

Ja mam Teściową jutro, box'a od Siwka i kupe bagaży nad morze. I teraz nie wiem gdzie teściowej będzie wygodniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również dziękuję wszystkim przybyłym (dobrze, że chociaż piątka bimerów dała radę )

....i po chłopie, był Szpady teraz jest Pan Szpady :), Młodzi pięknie wyglądali razem, pogoda dopisała, kościół prześliczny, a i przejazd/ brama się udała :)

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życiabmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję wszystkim którzy przyjechali, mało nas było ale cieszę się, że było choć te kilka aut.

Trochę przypał z bramą na środku drogi ale nie było innej opcji i wszystko się udało ;)

Młodym jeszcze raz życzę Wszystkiego Dobrego na Nowej Drodze Życia, kochajcie się, dbajcie o siebie i bądźcie zawsze szczęśliwi.

Trochę zdjęć ode mnie:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=650254471735966&set=pcb.499065486904606&type=1&theater

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...