Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[E36 320i] PROBLEM Z WIATRAKIEM KLIMATYZACJI


Jelonkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

witam , od niedawna jestem dumnym posiadaczem tego zacnego autka ale przy końcowych etapach jego składania wyniknął bardzo nieprzyjemny problem , a mianowicie wentylator od klimatyzacji nie kręci się . Klimę nabiłem u siebie na warsztacie bo mam do tego maszynę . Próbowałem na krótko i normalnie na obu biegach chodzi . Wtyczkę dobrze podłączyłem , przekaźniki w skrzynce z bezpiecznikami nie są zaklejone , masa w przewodzie jest , ale zastanawia mnie to że na mierniku pokazuje ~13,5V na oby biegach gdy klimatyzacja działa ale pompa jest NIE załączona , lecz gdy się załączy to napięcie spada do ~1,5V . Nie wiem co mam zrobić , a wiem że jeśli oddam to do elektryka to skasuje mnie jak za złoto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy takiej temp jak jest teraz wentylator klimy też się nie włącza, sprężarka działa normalnie a klima chłodzi z tego co zauważyłem u siebie wentylator zaczyna się włączać jak na zewnątrz jest 25 lub więcej stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

siema mialem ten sam problem,zauwazylem w dwoch miejscach na chlodnicy masz czujnik i kostke na 3 kable<gora chlodnicy>,mialem jeden urwany ale tak ze przypadkowo dotykajac zauwazylem,zlutowalem i tak sie nie zalaczal wiec odpielem kostke od wiatraka i sprawdzilem przez miernik i kabelek od masy byl juz upalony,zlutowalem na nowo i juz 2 miechy jest ok. a mam 2.0 m50 coupe. jak bedziesz sprawdzal musisz zalczyc klime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...