Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


DObrego,taniego elektryka


viktor1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiec chętnie do kogoś w poniedziałek się zgłosił od wczoraj ze schemacila bmw. wiec wieczorem przyuważyłem iż świeci mi się tablica tylnia i deska,po otwarciu z kluczyka centralnego wyłączało się,wracało do normy i tak parę razy bez zmian. prawdopodobnie kable we drzwiach kierowcy ponieważ tego dnia nic innego nie otwierałem a przez noc się rozładował ako,ale gdy dziś polazłem po prostownik do obi wracając po ako do auta otworzyłem sam bagażnik i w sumie załączył mi się alarm który sadziłem ze jest nie aktywny(mam bmw od niedawna z jakieś 1,5m). wiec przyczyna może być w kabelkach a może być trochę zabawy...czy ktoś podjąłby się tego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do goscia od ktorego kupilem,mowi naprawde wyl? kurde 4 lata ja mialem,a nie razu nie wyl nawet niewidzialem ze ma syrenke,wprawdzie mial pilota ale pilot sie popsul wiec zaczalem otwierac z kluczyka. a ja mowie no widzisz jednak ma...

a teraz na temat,wyjalem naladowalem ako i dzis rano wlozylem,bo po czesci jechalem-wrocilem,na spot pojechalem i teraz postawilem pod dom pare razy otwieralem zamykalem i jak narazie ustalo co mnie nie cieszy bo bede musial czekac poki nie pojawi sie i do elektryka... zastanawialem sie nad centralnym z pilota niby dedykowanym do bmw z domykaniem szyb oczewiscie z allegro,chyba ze ktos ma lepsze dojscia :D a mianowicie jezeli nie mam teraz tak zwanych uchylanych przy otwarciu/zamknieciu drzwi w coupe to po kupieniu tej tak zwanej centralki faktycznie dostosuje sie domykanie szyb? gryzie mnie to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...