Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wymiana radia Navi w e46 2003


yapis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam oryginalne Navi 16:9 z mkIV w swoim aucie ale często mi szwankuje i pewnie dzieje się to przez bm54 bo słyszę czasami szumy w głośnikach zwłaszcza jak dam głośniej i basy mi też uciekają przy zwiększonej głośności do tego od dzisiaj czasami mi przestaje działać mi lewa strona głośników... I tak zastanawiam się co robić czy jest sens naprawiać bm54 i czy napewno mi to pomoże czy może wymienić radio np na takie

DVD Navi GPS Bluetooth MP3 BMW E46 CD AUX TV RADIO (4360138152) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

albo:

DVB-T,WiFi,3G BMW E46 3,M3, GPS, DVD,DivX,Can-Bus (4359423223) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I czy te radia to nie potrzebują w tym momencie połaczenia z bm54 i jak to jest z navi i bluetooth które mam w bagażniku czy nie będą mi potrzebne skoro te radia mają wbudowane w sobie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak myślałem, żeby zainwestować w jedno z tych radyjek i sprzedać w tym czasie cały komplet z navi i bluetooth to wtedy tak naprawdę nie wydałbym tyle kasy na te radio ;) A nie wiesz czy jest możliwość sprawdzenia czy mój problem jest spowodowany na pewno przez bm54 np przez połaczenie do kompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się spotkałem z 5oul'em kilka miesięcy temu to mówił, że może zabrać do moduł do Katowic i tam mogłiby mi naprawić tylko tak zastanawiam się czy jest sens i czy na pewno pomoże, bo jak podłączyłem moduł do innego auta to np problem z basami nie istniał bo dobrze grały w innym radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też mnie to zdziwiło... Spróbuje w tyg podłączyć się pod kompa i może pokaże co się dzieje to będę wiedział co robić. Ale wciąż mam nadzieję, że to jednak końcówka mocy bo jak jest spięcie gdzieś na kablu to weź teraz szukaj :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yapis podjedź do mnie to podstawimy mój moduł do Twojego samochodu. Będzie pewność czy to auto winne czy BM54.

P.S. Już nie muszę wysyłać BM54 nigdzie. W końcu nabyłem drogą kupna lutownice z "mikrofalą". Teraz mogę je naprawiać we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...