Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW wzywa właścicieli aut do serwisów


TMK

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny koncern samochodowy wzywa właścicieli swoich pojazdów do wizyty w warsztacie. Tym razem chodzi o markę BMW. W samochodach serii 3 zaleca się wymienić poduszkę powietrzną pasażera.

BMW poinformowało, że naprawi na całym świecie ponad półtora miliona samochodów. Chodzi o pojazdy serii 3 wyprodukowane między majem 1999 i sierpniem 2006 roku oznaczone kodem E46.W autach tego typu mogą występować problemy z działaniem poduszki powietrznej po stronie pasażera.

BMW podkreśla, że w samochodach tej firmy nie zanotowano jak dotąd żadnego takiego przypadku, a wymiana ma charakter prewencyjny. Wizyta w serwisie będzie bezpłatna.

Źródło: BMW wzywa właścicieli aut do serwisów - Auto i Samochody - najnowsze wiadomości ze świata motoryzacji - Dziennik.pl

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Inchcaoe w sprawie Agnieszki e46 i kolega

tomek325e46

user-offline.png ma rację, że to kit ( a przynajmniej po części....

chodzi o to, że ta akcja serwisowa trwa już bardzo długo i większość aut została "poprawiona" nie dotyczy to wszystkich modeli z lat 99-05 tylko wybranych numerów VIN - info p. Bartosz (chyba)Zażycki

oficjalne dokładne info jest zawsze na stronie uokik - póżniej dostanę link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem po 3 latach to okej mogli by zorganizowac taka akcje a nie po 9 i to ostatni model a pierwszy po 15... wyobrazacie sobie zeby nagle niemiaszki sie tak zatroszczyli o wlascicieli e46 bo ja nie bardzo. Swoja droga z wlasnego doswiadczenia wiem ze w e46 coupe 99 nawet przy palacej sie kontrolce poduszka bardzo dobrze zadzialala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest z zeszłego roku. A teraz jest rozwinięcie tej akcji. Podobno ;)

Tzn. wcześniej była tylko na określone modele (325, 330, Xi albo zwykłe itd) a teraz wszystkie mogące posiadać tą wadę. Spisać VIN, zadzwonić i sprawdzą czy dany egzemplarz się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Witam wszystkich troche stary temat ale ja dzisiaj pisalem do [h=3]BMW Inchcape Motor Wrocław i moj Turas podlega wymianie poduszki.Maja zamowic czesci i beda sie ze mna kontaktowac.[/h]Turasa mam z 2002 r happy_bmw

Pozdro bmw_1

Ja w kwietniu 2015 wynienialem poduszkę w Aso inchape. A mam sedan 2003 rok ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...