Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Orszak Weselny BMW Marzena & CzAkSs 9 sierpień 2014


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

WakA7sq.jpg

Wesele jest 9 Sierpnia, ślub zaczyna się o 15.00 godzinie w kościele Św Maurycego (ul.Dobrzyńska,Trauguta) około 14:20-14.30 będziemy z Siwkiem jechać z pod domu ul.Komuny Paryskiej 24/26m25 do Kościoła

( do kościoła mamy około 1km) po Ceremoni Ślubnej jedziemy na Psie Pole (Dom Weselny ul Szewczenki 1 z kościoła maksymalnie 15km).

Dokładniejsze dane odnośnie miejsca spotkania pojawią się bliżej terminu :)

LISTA:

1. Forest

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze obiecałem sobie, że na następną taką akcję się wybiorę, ale ta data sąsiaduje z terminem narodzin mojej córki :mrgreen:

na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie się określić, ale bliżej terminu na pewno jeszcze się wypowiem w tym wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Forest

2. michal_f

3. sagui

4. hall

5. CzAkSs&Marzenka :P u Siwka w aucie hehe dziekuje Panowie z góry :)

6. maris

7. Nem i Edka

8. Szpadyzor71

Póki co na ten dzień dniowka się naszykowala ale porusze niebo i ziemię żeby być, bo niewiele jest spraw które dają taka radość z widoku ludzi, którzy dziela wspólną pasję, w tak ważnym dniu.

Żonka ma niestety jedzie z dzieciakami ze świetlicy na kilkudniowy wyjazd, ale duchem będzie z nami!

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak już po chłopie :4:

Co ty za durnoty opowiadasz. Ja po ślubie jestem najszczęśliwszym kolesiem na ziemi. Jeszce jak Ewa urodziła Amelię to juz w ogóle super.

Jak materiał na Żonę jest dobry to dziesiątki lat pociagnie ;)

Ja sie wstępnie piszę ale narazie bez wpisu na listę :P

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fota ryje hehehe Forest nie wiem skąd to wytrzasnąłeś heheh ale mocne przesłanie :Puklon_bmw

Podpisuję się. Ewa zresztą też :)

Długo jesteś bity?
:4:

Troche to trwało. Ale wywalczyłem stare BMW ;)

P.S.

Gdybym je sprzedał to bym dopiero dostał :P

Sorrry za OT!!!!!

Edytowane przez Lijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...