Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


zabudowa car audio e46 coupe


gizmo

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zabudową audio bagażnika w e46 coupe.

Oryginalny Harmann nie gra żle, ale... zawsze może być lepiej :-)

Pytanko do osób które robiły zabudowę, macie jakieś foto swoich konstrukcji (wymiary, parametry, litraże), dopasowane idealnie do bagażnika?

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chcesz mieć typową zabudowę czy np nie wolisz mieć wszystkiego w orginalnych miejscach ? tak jak u mnie ? ja nie mam zadnego suba w bagażniku a gra tak jak by był zobacz do mnie do galerii jak mam przód zrobiony bo tył to pestka w porównaniu do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja zapraszam do obejrzenia mojego cabrio i później zapraszam na odsłuchy i jak się spodoba to opowiem wszystko co i jak zamontowane. Ori radio nawet w wersji Harmann gra średnio a nawet słabo. U mnie zapewne górna półka to nie jest, ale można już się trochę dźwiękiem podelektować

Edytowane przez Pakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak u Pakos ale tak jak u Matiego traci sie połowę bagażnika dla tego ja wolałem zostać przy orginalnych miejscach i nie zajmować bagażnika a gra tak jak by siedziało coś z tyłu... tylko u mnie przeważały częste jazdy do PL gdzie już bagażnik to mało :( no ale i tak gdybym nawet miał to auto tylko do polatania po mieście i tak bym został przy tym co jest :) oczywiście każdy woli inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie cabrio jest jako drugie w domu. Żona do pracy dojeżdża a ja czasami na weekend sobie pośmigam i dlatego bagażnik jest dla mnie najmniej potrzebną rzeczą w aucie :D a jak ktoś chce poprawić dźwięk to niestety trzeba coś w bagażniku upchać i głośniki wszystkie do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gra :-)

Dzięki za porady. Postawiłem na zmianę zestawu na drzwi i ich oklejenie, a do bagażnika skrzyneczka i wzmak 4 kanałowy zasilający przód i suba.

Akustycznie robi robotę!

Zostało mi jeszcze dokończenie estetyki bagażnika, żeby wzmacniacz nie leżał bezpańsko na podłodze, dziś robię zabudowę pod niego na stolarni :-)

Jak ogarnę się z tapicerką i detalami, podeśle foto.

P.S. Się okazało, że podkładka pod tablice też wymaga w tym stadium prac oklejenia matami, bo po włączeniu radia robiła straszną wieś :-)

.

Edytowane przez gizmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...