Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E21 316 Opinie!!!


Maajkii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie mam możliwość kupienia BMW E21 za śmieszne pieniądze, buda w miarę zdrowa, niestety nie posiadam zdjęć. Kolor zółty środek czarna skora motor 1.6 m10

Powiem szczerze ze samochodu nie widzialem ale jeden z moich klientow zaczal ze mna rozmowe na jej temat. Powiem tak, powiedział,że samochód 6lat temu był lakierowany a od 4lat stoi w garazu przekryty kocem (gość nie kłamie) płaci komuś tam za trzymanie samochodu w garażu. Samochod ma LPG co w sumie mnie cieszy new_tongue.gif Środek ponoć bardzo zadbany, szeroka stal na tyle 225/40/14. Prawdopodobnie dziś pojadę obejrzeć samochód, dopiero kupiłem e36 a tu sie e21 nawija i myślalem zeby auto odrestaurować, 1977r i na żółte blachy, zawieszenie monroe, kierownica momo. Myślę nawet że za te 1200zł same części będą wiecej warte jeśli faktycznie silnik zyleta jak mnie zapewnia. Pytanie, na co zwracać uwagę? Blache oczywiście sprawdzę porządnie. Ale może ktoś jeszcze powie mi może coś na temat silnika? jakieś częste usterki? Czekam na pomoc pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to dziś będzie moja happy_bmwhappy_bmwhappy_bmwhappy_bmwhappy_bmwhappy_bmwhappy_bmwhappy_bmwhappy_bmwhappy_bmwhappy_bmwhappy_bmwhappy_bmwhappy_bmwhappy_bmw w co teraz ladowac kase? :D E36 czy E21? :D a moze to i to naraz? :Dpytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie dzis po myciu wrzucic fotki :)

P.S. Samochod zarejestrowany oplacony. Wioze na lawecie zeby pozniej nie wracac w jakis magiczny sposob po swoj samochod.

Po ogledzinach w dzien widac pare sladow rdzy nic powaznego. Spuscil z ceny 300zł :P

Podloga zdrowa srodek zdrowy w instalacji lewy kierunek do wymiany ( przewody juz zajechane). Poza tym wysprzęglik (hydrauliczny), zestaw naprawczy u mnie w miescie 43zl a calkiem nowy z przewodami 112zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem e21 1,6 przez kilka lat jeździłem nim zero ale to całkowite zero napraw akumulator i olej wymieniłem klocki chyba też , co do żółtych blach to musi być na ori częściach (chyba 80% ) tak że tutaj koszt i nie wiem czy z instalacją gazową przejdzie ci na żółte blachy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...