Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Touring z dużym bagażnikiem?


D4NI3L

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A jak sie ma do tego E60 w Touringu?

Kumpel myśli o kupnie BMW serii 5 bo zajechał już całą grupę VAG i ma dość :)

To na prawde poważne pytanie jest. Mi tez chodzi po głowie e60. Widziałem u Świka w jego Aucie i powiem ze nie powala. Fakt że tam jest tez dużo schowków i kuwet.

Jak wyglada przewiezienie 4 osobowej rodziny? Ktoś ma doświadzeczenie?

P.S.

Siwek i tak ma za***istego box'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lijo niema problemu miałem wątpliwosci czy sie zapakuje do e-61 jadac na wakacje ale zmieścił sie wózek głeboki co niejest mały i walizka torba oraz pare drobiazgow wiadomo jak to jest wszystko potrzebne ale zapakowalismy sie w 4 osoby

Wszystko kwestia jak i w jakiej ilości się pakujesz :-)

Nawet w coupe normalnie da się zmieścić duży wózek, łóżeczko turystyczne i upchnąć trochę maneli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia jak i w jakiej ilości się pakujesz :-)

Nawet w coupe normalnie da się zmieścić duży wózek, łóżeczko turystyczne i upchnąć trochę maneli.

Z moją żoną to jest niemożliwe. E39 Touring załadowana po dach tak, że nic w lusterku wstecznym nie widać. Musiałem jeszcze założyć box na dach i i tak ledwo się pomieściłem. Dodam, że były to 10 dniowe wakacje w dwie osoby dorosłe i 2,5 letnie dziecko. Kobietom wszystko jest potrzebne. Moja dla przykładu zabrała m.in. toster. :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E39 ma duży bagażnik. Wcześniej miałem e36 toruing- skrzynka basowa, koło zapasowe i niewiele więcej się tak naprawdę tam mieściło.

W E39 Dwie ogromne walizki i kupa reklamówek z ******łami - wszystko mieści się bezproblemowo w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moją żoną to jest niemożliwe. E39 Touring załadowana po dach tak, że nic w lusterku wstecznym nie widać. Musiałem jeszcze założyć box na dach i i tak ledwo się pomieściłem. Dodam, że były to 10 dniowe wakacje w dwie osoby dorosłe i 2,5 letnie dziecko. Kobietom wszystko jest potrzebne. Moja dla przykładu zabrała m.in. toster.

:-) W takiej samej konfiguracji "osobowej" łącznie z wiekiem potomka i czasem urlopowym 9dni, zapakowałem do boxa 4 torby (z czego jedna wypełniona lego i wiaderkami :-) a ponieważ już pół bagażnika w coupe nie mam :-) to znalazło się w nim tylko łóżeczko i laptop.

Tyy, i wszystko co potrzebne było! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...