Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kontrolka inspection


zawa151

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam problem jestem świeżym użytkownikiem bmw e36 1.6 102km 93r.

Wyskoczyła mi kontrolka inspection mozecie mi doradzic jak ją zgasić?

-Jakie piny zmostkować?

-Robić to na zapalonym czy zgaszonym zapłonie?

-Gdzie szukać tej kości wgl ?

-I odrazu jakie piny są do oli servis?

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okrągłe gniazdo pod maską zakręcone nakrętką, 20sto pinowe, na włączonym zapłonie zmostkować piny 7 i 19 na ok 10 sekund, możesz też po prostu podać masę na pin 7 bo 19 to właśnie masa

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponury-to jest elektronika i wszystko się może zdarzyć.

Ja już kilka liczników przerobiłem z różnymi defektami ale normalnie jest tak ,że jak zgasną wszystkie zielone to zapala się żółta i czerwona razem z napisem Inspection.

Jeżeli nie kasujesz jej a jeździsz dalej to po około 2500km gaśnie żółta a zostaje sama czerwona a jeżeli dalej nic z tym nie robisz to sytuacja się już nie zmienia i zostaje czerwona z napisem inspection/oil inspection.

Zwyczejnie sygnał dla innych ,że właściciel przynajmniej od 2500km olewa olej:)

Jeżeli masz tak od 1,5 roku i zrobiłeś napewno dystans większy niż 2500km to pewnie padł układ odpowiedzialny za wizualizację.

A spróbuj normalnie zresetować inspekcję- może nawet się to nie udać lub wpadną wszystkie zielone ale nie będą znikać razem z przebiegiem

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...