Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e46 320i Touring


mkbmw

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dla siebie e46 Touring w benzynie. Mam do wydania 20tyś zł. Myślałem, że jak już nazbieram pieniędzy to nie będzie problemu z kupnem, a tu się okazało, że ciężko trafić w okolicy nieźle wyposażone e46 touring na sprzedaż.

Po długich poszukiwaniach moje największe zainteresowanie budzi ta sztuka:

BMW E-46 320i 170KM BOGATA OPCJA IDEALNA Z NIEMIEC (4603606186) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co sądzicie o tym aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą cena to chyba nie tego.

Masz 2.2 silnik + teraz musisz go zarejestrować. Licz, że gość da autko za 15.000zł + koszt rejestracji ok. 2,500zł. To masz 17,500 + OC (500zł liczne górna półka) 18.000zł + teraz wymiana tego co zawsze trzeba wymienić olej, filtry, klocki etc... i kolejny 1,000 do tyłu.

Więc jak masz na wydanie te 20k to weź znajdź już coś z lepszym silnikiem i za przyzwoitą cene wartą tego samochodu.

Jeżeli samochód byłby dalej i mnie zainteresowałby pojechałbym nawet te 300-400km.

Hmmm BMW 330I 231KM M-PAKIET XENON NAVI OPŁACONA (4620105423) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?

Edytowane przez D4NI3L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod maską widać ze oryginał i nie kombinowane , przebieg po srodku widać ze realny , xenon i skory to duzy plus :lol:, silnik 2,2 do tej budy jest ok mialem w cabrio taki było ok i palił srednio 10l , oplaty to troche wyjdą jak nie pokombinujesz z rzeczoznawcą to sama akcyza min 1800zł ( tyle zapłacił 3 tygodnie temu za rok starsza ) , 3.0 fajnie lata w coupe z 15l mi nie schodziło a czasem ten silnik lubi obrocic panewke wywalic korbę lub sie przegrzac a goly slupek od 3tys w gore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcyza jest około 3% poniżej 2l pojemności, a powyżej jest 18%

Chyba polecę bardziej skromnie. W sobotę jadę oglądać tą:

BMW Seria 3 ( wszystkie ) 318 E46 (1998-2007) 14500 PLN. BOLESLAWIEC - otoMoto.pl

i może po drodze tą:

BMW Seria 3 ( wszystkie ) 318 E46 (1998-2007) 14900 PLN. Legnica - otoMoto.pl

Nie są to silniki moich marzeń, ale do codziennej jazdy powinno wystarczyć. Zawsze można pomyśleć o innej dla zabawy. ;)

Jeśli chodzi o LPG to nie jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mozliwe ze taka sama akcyza jak te auta według taryfikatora maja wogule inne wartosci a akcyza jest wyliczana na podstawie tego..

dac 13tys plus 2,5 tys akcyza plus dłubanie wyjdzie tyle co tam za samo auto ^^ a a gdzie akcyza za 3 litrowa, podstawowe naprawy, itp.. 2.2 juz lata i 170 koni jest czym polatac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w internecie:

Sprowadzane z zagranicy samochody osobowe klasyfikowane do kodu CN 8703 (nowe i używane) obciążone są m.in. akcyzą (3,1% od aut o pojemności silnika do 2 litrów, 18,6% powyżej 2 litrów). Minister Finansów udzielił obszernych wyjaśnień jak kwalifikować samochód jako osobowy. Wyjaśnienia te pozostają aktualne również w 2014 roku.

Te wartości procentowe są wyliczane od wartości rynkowej auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...