Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Tłumik sportowy


Ajoksander

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakby ktoś miałl dylemat zakupem tłumika sportowego do swojej betki to zdecydowanie polecam Kat expo. Firma juz chyba nie istnieje ale tłumiki można dostać w sklepach. Sam zakupiłem do swojej e34 i jestem bardzo zadowolony. Poniżej jest link do aukcji tego tłumika

a no i cena jest przytępna z przesyłka dałem 170 zł za nowy tłumik. Daje piekny rasowy dzwiek.

http://allegro.pl/item164493572_tlumik_sportowy_a2_100_b.html

Pozdro

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.Mysle o czyms podobnym tylko powiedz mi --ogladajac aukcje wszedzie widze napis " super extra basowy dziek " bas!!!". Jaki jest twoj, bo ja nie zabardzo chcialbym taki buczacy wydech,nie pasuje to do tego auta.Moze lekko mruczec i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.Mysle o czyms podobnym tylko powiedz mi --ogladajac aukcje wszedzie widze napis " super extra basowy dziek " bas!!!". Jaki jest twoj, bo ja nie zabardzo chcialbym taki buczacy wydech,nie pasuje to do tego auta.Moze lekko mruczec i to wszystko.

Zostaw seryjny a dospawaj rury o srednicy 80 z kwasowki jak m-power ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.Mysle o czyms podobnym tylko powiedz mi --ogladajac aukcje wszedzie widze napis " super extra basowy dziek " bas!!!". Jaki jest twoj, bo ja nie zabardzo chcialbym taki buczacy wydech,nie pasuje to do tego auta.Moze lekko mruczec i to wszystko.

Zostaw seryjny a dospawaj rury o srednicy 80 z kwasowki jak m-power ;)

racja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.Mysle o czyms podobnym tylko powiedz mi --ogladajac aukcje wszedzie widze napis " super extra basowy dziek " bas!!!". Jaki jest twoj, bo ja nie zabardzo chcialbym taki buczacy wydech,nie pasuje to do tego auta.Moze lekko mruczec i to wszystko.

Zostaw seryjny a dospawaj rury o srednicy 80 z kwasowki jak m-power ;)

Efekt dobry, ale jak końcowy jest przelotowy, jak nie mozna pare dziurek w denku nawiercić, następnie dospawać do krawędzi denko z kwasiaka i do denka końcówki(ę). Efekt wizualny i dźwiękowy bardzo fajny :mrgreen: (przerabiałem to dwa razy) Nie rozwiercać przelotu bo na dłuższą metę będzie za głośno <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw seryjny a dospawaj rury o srednicy 80 z kwasowki jak m-power

Jak to dospawaj ? dwie, tam wychodzi tylko jedna.Mowisz o jakims wiekszym przerobieniu puszki.Nie wiem czy ktos mi to tu zrobi ,te cwoki sie na niczym nie znaja a jak czegos nie bylo w ksiazce w szkole to juz nie mozna tak zrobic.A poza tym puszka jest schowana pod zderzakiem wiec chcac zamontowac jakikolwiek komin musze obnizyc puszke ? tak?

ADAMwsb wydech fajnie ryczy :mrgreen:

TROLU mowisz o czyms takim.A dlaczego nie wymienic calego tlumika?

http://moto.allegro.pl/item164740722_podwojna_okragla_2x77mm_express_od_ss.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw seryjny a dospawaj rury o srednicy 80 z kwasowki jak m-power

Jak to dospawaj ? dwie, tam wychodzi tylko jedna.Mowisz o jakims wiekszym przerobieniu puszki.Nie wiem czy ktos mi to tu zrobi ,te cwoki sie na niczym nie znaja a jak czegos nie bylo w ksiazce w szkole to juz nie mozna tak zrobic.A poza tym puszka jest schowana pod zderzakiem wiec chcac zamontowac jakikolwiek komin musze obnizyc puszke ? tak?

ADAMwsb wydech fajnie ryczy :mrgreen:

TROLU mowisz o czyms takim.A dlaczego nie wymienic calego tlumika?

http://moto.allegro.pl/item164740722_podwojna_okragla_2x77mm_express_od_ss.html

No powiedzmy ze o tym tu masz do swojego pojedynczego wydechu koncowke , a mi chodzilo o przerobienie puszki koncowej na 2 rureczki w wydechu ...

No ale jak mowisz ze tam cwoki to tego nie zrobia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fryciu po co kupowac :D i kase wydawac :P dwie dziurki niewielkim wiertełkiem --> jedna w pierwszym, a druga w koncowym tlumiku :D brzmienie a'la WRC :D hehe u mnie niestety oba tlumiki do wymiany bo wlasnie takie dziurki posiadaja :D jesli ktos chce full wypas tuning to moge oddac tlumiki do E34 ---> powered by showtime-tv tuning :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie brzmi, jak supra w F&F.

zapewne to ty napisałeś komentarz pod tym filmem, możesz się zapytać co to za wydech, moze ktoś odpowie. http://streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=33888&highlight=wydech

Tam jest link do stronki z filmikami wielu m3 z wydechami czołowych firm.Super brzmią niektóre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja to zrobilem tak w mojej 318i i polecam wszystkim bo dzwiek fajny...wyciagasz puszke rozcinasz wycinasz wszystko co w srodku skladasz ja spowrotem a zamiast tej cienkiej wychodzacej wspawujesz jakas fajna koncowke ja zastosowalem owalna DTM z dyfuzorem jest dobry bas ale nie zaglosny:)

[ Dodano: 1 Kwiecień 07, 21:58 ]

oczywiscie puszke trzeba rozciac a pozniej ladnie zaspawac...koszt nie duzy a efekt jak z wydechu zakupionego w sklepie...a jesli sie nie mioesci za blacha to nie obnizamy puszki bo na dziurach przy wiekszych predkosciach mozemy chaczyc...ja poprostu powiekszylem wyciecie w tej blaszce co jest oryginalnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z toba Felix666...jak mozna wiercic dziury w wydechu...jak sie niema kasy to mowie wyciac wszystko co jest w ostatniej puszce i efekt tez jest ciekawwy:0tyle ze cichy i najlepiej rurke koncowa wyciac i wstawic wieksza koncowke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...