Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


wózek narzędziowy wyposażony jaki kupić ??? i migomat do 2000zł


Dyziu

Rekomendowane odpowiedzi

co byście polecali...??

może macie jakieś sprawdzone wózki z wyposażeniem???

mysle nad yato z wyposażeniem

WOZEK NARZEDZIOWY WARSZTATOWY SZAFKA YATO YT-5530 (4619692502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

musze też kupić migomat do 2000zł

znalazłem taki

BESTER Midimagster 1801 spawarka migomat ZESTAW (4699979834) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj ojciec zakupil skrzynke kingtona jakies 4lata temu do dnia dzisiejszego zadne z narzedzi nie wymienial,nie zlamal.na twoim miejscu poszukalbym wogole hurtownie z narzedziami podjechal tam i zobaczyl oferty tak aby dopasowac pod siebie.kupujac z allegro kupisz uniwersalna i powiecmy w polowie wyposazona a 1/3 narzedzi moze tobie wogole nie byc przydatna. jezeli masz zalazona dzialalnosc firme dla ciebie jeszcze lepiej.a z yato jest roznie zaleznosci w sumie gdzie kupisz,na wyposazeniu w warsztacie rowniez u ojca sa narzedzia dodatkowe,lewarek i pare innych spraw.ja w castoramie zakupilem zestaw yato i ci powiem ze przy skladaniu przodu u siebie na podworku to mala grzechotke i dwie male przedluzki zagonilem pierwszego dnia. dlatego lekko zrazilem sie do takich promocji w marketach i od zakupow na allegro juz dawno mnie przestrzegano bo nigdy niewiesz z jakiego zriodla pochodzi dany przedmiot.zarazem kupiac w hurtowni masz tez gwarancje,rowniez przykladem zapodam warsztat ojca gdzie nie jakie klucze typu do kol czy jakies lamaly sie i bez problemu wymieniano,oczewiscie mowiono ze lamaly sie przy ich przyznaczeniu :P.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja macałem przez pewien czas wózek KingTony z całym uposażeniem - klucze ogólnie same pracują, ty otwierasz piwo z boku i patrzysz jak śruby piszczą ;) Nie wiem jaka ich cena ale sprzęt bardzo dobry. Osobiście mam małego dynamometryka z tej firmy, pod względem wykończenia jest perfekcyjny, chociaż swoje kosztował.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena tych king tony nie zachęca... ale za to jakość to raczej tak....

ciężko jest rozdzielić te 20 tyś z dotacji bo to nie jest tak wiele pieniędzy i raczej wózka narzędziowego za 5tyś nie kupie bo potem braknie na sprężarkę czy coś innego ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rece mi opadly-5tys? sluchaj dzis z ciekawiosci zadzwonie i dowiem sie po ile w Bydgoszczy zakupie taka skrzynke. wtedy czyli 4 lata temu byla kupowana za 1999.99 :) ale po 4 lata nie rzewyzszylaby 100% ;).a druga sprawa z tego typu rzeczy faktycznie w WRoclawiu wszystko drozsze :/

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj z ciekawosci wlazlem na kingtona strone i taki sam niebieski wozek z narzedziami z 190szt za 2820 prawie 1000 wiecej niz twoja cena,ale wez pod uwage ze np masz podtwierdzenie ze narzedzia sprawdzaja sie i sie nie psuja,kupisz narzedzia z "papieru" i bedziesz co chwile wymieniac sobie,dokupowywac i tak stacisz iles tam dodatkwo i tez wez pod uwage ze jezeli masz dotacje wiec kupujesz na firme wiec jeszcze odliczysz sobie,a tak na dobra sprawe jak dzwonisz czy naprzyklad podjezdzasz pogadasz i troszke moze na laske poprosisz z wzgledu na budzet i tak tobie jaki rabat uznaja zazwyczaj na start jak ktos sie odzywa rabat jest 10% jak poslodzisz ze sie marza tobie tego typu to moze i jeszcze lepsza cene uzyskasz.to jest wlasnei ten brutalny swiat. :) w bydgoszczy warsztat zacielismy z ojcem prowadzic od wlasnie tej skrzynki i pare innych narzedzi w garazu za 200zl wynajem rok pozniej przenieslimy sie do budynku po warsztatowym z dwoma miejscami na jednym kanal,przeciagu tego wlasnei roku po przeniesieniu zakupowane byly rozne przyzady pod rozrzady,wymiany olei no i kompressor 150l. tak naprawde na dzien dzisiejszy brakuje klimatyzacji i wulkanizacji no i spawary. widzisz 4 lata ale bez zadnego kredytu wszystko z obrotu warsztatu.wiec pomysl o tym aby zakupic dokladnie to co najwazniejsze bo wiadomo ze jak bys nei planowal i tak nie zmiescisz sie w budzecie. sorki za bledy wyrazalem mysl nie zastanawiajac sie nad ortografia :P

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziu a nie możesz kupić osobno wózka i do tego osobno jakiś wypasiony zestaw narzędzi? Czy musi to akurat być komplet?

Kupujesz sobie np. taki wózek: SZAFKA SKRZYNKA NARZĘDZIOWA WÓZEK WARSZTATOWY (4703743019) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I taki zestaw narzędzi: KOMPLET KLUCZY NASADOWYCH 150 SZT. marki COVAL +parę innych dodatkowych narzędzi na wyposażenie i jest git.

Wózek może być jako taki, ale narzędzia same powinne być dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Mam wózek z FACOM-y , klucze plaskie i oczkowe z grzechotkami tez z facoma, grzechotki duze1/2'' i jakies zestawy na 1/4'' tez facoma. Wkretaki, mam z Facom-y i WIHA. Imbusy WIHA (innej firmy nie mialem) Kombinerki, żabki to tylko biore z KNIPEXA.

Wkretarka MILWAUKEE 18V (Koles oczy wywalił jak widzial, ze mieszalem beton takim malym gówienkiem ;p potrafi rece wykrecic )

Imadło firmy BIZON.

Zestaw imbusow nasadkowych na grzechotke 1/2'' mialem z Facoma ale teraz mam zestaw z firmy PROXXON (ktos polecal wyzej ta firme)

FAcom daje dozywotnia gwarancje, trzeba dlugo czekac na czesc, ale wymieniaja :)

Wiertła mam z RUKO

Tylko taki sprzet to chyba za jakis czas sobie kupisz bo kasy pewnie by braklo ;/

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...