Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Problemy z zapłonem na cieplo.


Huzar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich.

Borykam sie z problemem zapalania na ciepłym silniku na zimnym z samego rana jest ok pali na dotyk.

Autko sie zagrzeje po zgaszeniu postoi z 20min i kręci dość długo czuć ,że go zalewa bo śmierdzi benzyna z wydechu i podkapca nią po przejechaniu kilometra kopcenie ustaje ,jeżeli odrazu po zgaszeniu próbuje zapalić odpala na dotyk,świece są wymienione spalanie w normie obroty trzyma jak trzeba gdzie tu szukać odpowiedzi ? Proszę was o pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz jak ci zdechł czujnik objawy były podobne/takie same?
Ja mam 2.0 m52 i jak padł mi czujnik temperatury (ten w głowicy na 4 piny) to raz że był błąd na komputerze i odczyt był bodajże -27 stopni (czyli tak jak byś odłączył wtyczke), a dwa że auto mi szarpało i dziwnie falowało od 500 obr/min do 3000 obr/min. Tyle że mój czujnik nie przekłamywał temp. tylko nie czytał jej wcale. Sprawdź jak jest w twoim przypadku. Najlepiej zrobic odczyt na zimnym silniku, wtedy wiesz że ma on mieć temp. otoczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam kolegę wyżej jak ciężko palił to czujnik wału też to przerabiałem.Wtedy w grę wchodzi tylko ori siemens voodoo.

Powtarzam jeszcze raz zacznij od kompa skasuj nawet wszystkie błędy odpal niech się zagrzeje i znów sprawdź błędy to co się pojawi na świeżo to na bank masz uwalone...Piszę aby najpierw skasować bo możesz mieć stare błędy,a one łapią się nawet jak wtyczkę odepniesz na zapłonie jakąś pod maską.Więc aby nie było pomyłek zrób tak jak napisałem i będziesz wiedział co uwalone.Jak czujnik temperatury mi padł to był inny ten przy chłodnicy wymieniałem.

Dużo kolegów z Wrocka ma kompa z inpą więc dogadaj się z kimś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...