Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


23.11.14 - Spot Głogów MediaMarkt


Maajkii

Rekomendowane odpowiedzi

mi się nie chciało tyłka ruszać, wczoraj miałem sporo pracy i trzeba było odpocząć ;)

Ja też byłem lekko skacowany ale walnołem delikatne piwko i obskoczyłem dwa spoty:pJeden w legnicy o 14 i u nas byłem 15.15:pTyle że ja mam drajwerabmw_1

W sumie fajnie by było jak by to były spoty cykliczne tak jak mają we wrocku,np.raz albo dwa w miesiącu o ustalonej porze i miejscuhappy_bmw

Edytowane przez długi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy moim spalaniu nie jest zle! :D Wczoraj sprawdzilem w powrocie ile jedzie moje e46. +- 230km/h. Nie wiem czy to dobry wynik ale morda sie cieszyla :D

To oczywiście wracałeś przez Niemcy jak mniemam :D

Jak na Twojego dyszla (330d, tak?) to chyba ok. Moje maksymalnie (licznikowo, podkreślam) wyciągnęło 210. Więcej już nie próbowałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, trasa Lubin-Głogów Trasa S3 jeśli więcej Ci to mówi.

Ja też licznikowo :) Nie wiem czy to dobry wynik, ale e36 2.5 tak nie szło :P

Na pewno się mylisz. Przecież w Polsce nie wolno tak szybko jeździć :P pamiętaj-nie wiadomo kto czyta to forum :D

I cóż. Nie bez powodu 330d jest uznawany za jednego z najlepszych diesli w historii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35km na spota? Kurde ja bym nie jechał :P szkoda ropy

ludzie to mają kasiurę, żeby takie trasy walić :)

a logując się na forum majki zapewne dokładnie przestudiował regulamin i wie co jest napisane w pkt. 3

"swoją postawą usiłujemy zmieniać niepochlebną opinię na temat kierowców BMW" i faktycznie ze spota to przez niemcy wracał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mona coś zorganizować większego w któryś dzień jeszcze przed sylwestrem bo nie wszyscy pewnie będą mogli zjawić się na spocie we Wrocławiu zakończający rok 2014 8) proponuję nawet jeszcze coś w tym miesiącu 30.11.14 miejsce parking przy Starostwie Powiatowym w Polkowicach:P godzina 16.00

sevAfjJ.png?1

O4tWbXp.png?1

Edytowane przez DANIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...