Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


23.11.14 - Spot Głogów MediaMarkt


Maajkii

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli narobimy przypału typu palenie gum czy latanie bokami to policja na pewno się zjawi tak bynajmniej było na Tesco że ktoś wpadł M5 i narobił ambarasu a tu zaraz M3 też wpadło i poprawiło :) i jak ktoś jeździ nie zgodnie z przepisami ruchu drogowego :lol::lol: kuogkuogw tym miejscu spotykała się inna grupa tuningowców i na ich każde spotkanie nie zawitali goście niebiescy. Podałem na razie propozycję jaki termin mi w sumie obojętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odwiedziłem Lubin to niech teraz Lubin odwiedzi nas. happy_bmw

Co do miejsca, parking Media Markt jest fajnie oswietlony, policje tu dobrze znam, więc jeśli nie będzie świrowania problemów też nie powinni za dużych robić. A jesli nie macie nic przeciwko to moge nawet przedzwonic do znajomego i go poinformowac ze takie cos sie odbedzie i jesli sa chetni moga wpasc, przy okazji mozemy sie dowiedziec paru ciekawych rzeczy jesli macie jakies pytania.

O ciemne szyby nikt sie nie doczepi :)

Ale tak jak już mówiłem mnie pasuje tylko i wyłącznie 23 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kto woli ?? boicie sie tych Polkowic jak ognia jak ktoś narobi ambarasu w Głogowie to tez przyjadą niemile widziani goście czy tez w Lubinie to samo ale dobra nie to nie:cry::cry: prosić sie nie bede. To niech ktoś z Głogowa zajmie sie spotem albo z Lubina :lol:

A ze Wrocław organizuje spora 30.11 to umówmy sie 23.11 tylko niech ktoś wymyśli jakieś fajne miejsce i poda godzinę :P

Edytowane przez DANIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu jako że miejscowi jestesmy to powinnismy to ogarnac :D:party:

Tak jak wspominałem wcześniej, proponuje parking Media Markt, Lubin i Polkowice mają łatwy dojazd i nikt się nie zgubi :P

Godzina mi jest tak na prawdę obojętna, no może nie 8 rano bo wątpię żebym mógł już prowadzić :P

Ale tak jak ostatnio byłem w Lubinie, myślę że godzina 15 będzie najbardziej słuszna :)

P.S. Chce naklejke maxbimmera na szybe białą bo z Sajmowskim ostatnio nam akcja "Naklejka" nie wypaliła do końca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Głogowie jesli chodzi o fajne fotki to był port i ogólnie było to fajne miejsce do spotkan ale teraz robia ten port wiec lipa.

Za PKP dobre zdjęcia robią, ale jeśli ktoś ma auto choć ciut niżej to raczej tam nie wjedzie bez szkód :D

Także mówię, mi pasuje Parking MediaMarkt można też na komin jechać ale tam ani światła ani nic, miejsce bardziej do poupalania :)

Tu macie jakiś filmik z tego miejsca :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak byłem na widziszowie to parking koło komina był rozkopany, najlepiej będzie koło media markt, łatwo dojechać, a później jak by kto chciał to można gdzieś indziej podjechać

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...