Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Tiesto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam duży problem z moim BMW E32 (1989 rok). Mianowicie , w aucie którym jechałem w pewnym momencie padł akumulator (i coś jeszcze). Jako niedoświadczony właścicel 7 wyciągnąłem akumulator, naładowałem zaniosłem do auta, lecz auto nie odpala, podejrzenie padło na pompe. (pomijam historie, że do auta się dostać przez pewny czas nie mogłem.) Załatwiłem sobie mechanika, który przyjechał, otworzył auto,zaczął sprawdzać, wszystko po kolei, i powiedział, że to nie pompa, że najprawdopodobniej z mojego sfatygowanego kluczyka wypadł immobilizer. Udałem się więc do firmy STEEF we Wrocławiu, która powiedziała mi iż problem nie może leżeć w immobilizerze..... BO GO TAM NIE MA. Polecili mi firme Ctronic, zajmującą się elektroniką, gdyż ich podejrzenie padło właśnie na nią, lecz moje auto nie jeździ, a oni nie dojeżdżają. I samochód dalej stoi. Nie jestem z Wrocławia, i nikogo tutaj nie znam, więc proszę o pomoc. Może ktoś z was, wie co to by mogło być, albo zna kogoś kto by to zdiagnozował . Z góry dziękuje, za zainteresowanie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, to 730i. Samochód stoi już blisko 6 miechów. Usterka musiała wyniknąć, rwnolegle, z rozładowaniem akumulatora :/

Maajkii : Tak kontrolki się świecą, jest iskra,rozrusznik kręci :)

słodki: Mógłbyś mi w dwóch słowach wytłumaczyć to odpalanie ? Masz na myśli, na popych ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...