Skocz do zawartości

Swap z m50b25 na m30b35

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez slepypasterz
      Cześć,
      Od jakieś czasu mam problem z falującymi obrotami na postoju np na światłach, dzieję się to raz na jakiś czas i nie codziennie, nie ma znaczenia czy ciepły czy zimny silnik, po podpięciu do komputera wyrzucało błąd przepływomierza, który wymieniłem i niestety nie pomogło, czy ktoś ma jakiś pomysł co to może być? Zdarza się, że obroty spadają tak mocno, że gdy nie dodam gazu silnik zgaśnie.
    • Przez Piuro555
      Witam planuje remont generalny M52b28 z 6.98r. Szukam dobrego mechanika który zrobi to jak należy. Chcę odrestaurować swoje BMW e39 528i 98r. Do tego odrazu chce zrobić remont skrzyni biegów b5 manual i całego układu napędowego wał, dyfer. Chcę żeby auto posłużło mi kolejne 20lat. Szukam mechanika w okolicach Złotów i Piły woj. Wielkopolskie ale jeśli znacie naprawdę dobrego fachowca gdzieś dalej to też piszcie napewno wezmę to pod uwagę. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.
    • Przez yansvanhorn
      Witam,
      Szukam sprawnego technicznie silnka M44 (1.9L), lub ew. kompletnej głowicy.

• Przez Carl_Geko
      Jak myślicie.. bo wydawalo mi sie , ze mi silnik zaczal wpierdalac olej bo byly wtedy mrozy  i strasznie zaczal dymic i sprawdzilem ile ma oleju i bylo prawie na minimum.. no i dolalem  z  trzy litry.. no i sprawdzam i troche za duzo.. no i dobra ale pozniej tez sprawdzilem i jest duzo bardzo i przypomnialo mi sie ze auto wtedy stalo na poboczu i nawet na takim zjezdzie no i moglo byc nie rowno.. i ostatnio cos przygazowalm, ale mialem malo benz i chyba bo wlasnie nie wiem bo jak benzyna sie cofa w baku to nie dochodzi i ogolnie cos wali w silniku i nie odpala. 
    • Przez stefano-italiano
      Kupie dystanse wraz ze śrubami do BMW na jedną lub dwie osie, rozmiar 10 mm lub 15 mm tel 
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...