Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zamiana na e36/e39


Bobby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum.

Mianowicie szukam e36 na zamiane. Kuziem polecil mi to forum i teraz pytanie do forumowiczow, co powiecie o tych dwoch aukcjach? to jedyne osoby ktore sie odezwaly poki co. Zalezy mi na zamianie bo szkoda mi czasu na sprzedawanie kupowanie, na zamiane jest opel zafira a w lpg( tak wiem, smiech na sali) oczywiscie z doplata dla mnie.

Aukcje:

Sprzedam / zamienie Inowrocław ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl) - wiem ze skazony wiejskim tuningiem ale mam nadzieje ze to dokladka i daloby sie to posciagac,

Archiwalne: ZAMIANA na inny Aleksandrów Kujawski ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

ogolnie zakochany jestem w e39 ale myslalem ze nie znajde nic w zakresie 10tys, dzisiaj znalazlem : 99Bmw e39 523i super stan okazja zamiana Czerwionka-Leszczyny ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Czy ktos widzial te samochody? ode mnie sa to 340-550km

Z gory dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie same śmieci tak zawsze jest na zamiane e36 z linkow nie warte 3tys a ta e39 to nie wiece niz 5tys i jeszcze pewnie fotel ma podarty i milony kilometrow :lol: , nie wiem jaką masz tą zafire ale jak w gazie i nie zgnita to wystaw sprzedaj i wtedy za kase kupisz cos normalnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za odpowiedz, zalezalo mi na zamianie bo auto jest na matule (nie mam polskiego meldunku, ubezp. w niemczech wiecie jak jest), ale skoro jest jak mowicie to trzeba bedzie sprobowac ja sprzedac, e36 bylo tylko alternatywa bo nie nastawialem sie na to ze znajde e39 perelke z pelnym wyposazeniem w dobrym stanie za 10000tys (oczywiscie w przedziale 525-530)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bobby nie załamuj rąk i nie śpiesz się z zakupem. Ładne egzemplarze wcale nie za bajońskie sumy wciąż się trafiają a czasem lepiej znaleźć coś bez ekstra felg, kominów i innych neonów i zrobić auto tak by auto Tobie odpowiadało i mówiło kim Ty jesteś a nie kim był poprzedni właściciel. Najważniejsze by było zdrowe i miało tych parę cech jak elementy wyposażenia i kolor - reszta przyjdzie z czasem. Oby trafiła Ci się taka perła już na nadchodzący sezon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet za 10 tysi idzie coś znalezć.Ja za swoje 528 sprowadzone dałem 8300(xenon,skóra w pełnej elektryce,bez navi,w naprawdę fajnym stanie),za rejestrację dałem 2400,czyli wyszło 10700+ubezpieczenie.Wyszło nieco ponad 11tysi ale można powoli dozbierać do tej dyszki.Grunt to się nie napalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady, wystawilem ja juz ale poki co w osoby dzwonily ale nikt nie przyjechal, rzeczywiscie nie nastawiam sie juz na zamiane, jak pojdzie to sie wezme na powaznie a poki co zostalo mi ogladanie aukcji, w miedzyczasie znalazlem cos takiego:

BMW 523i als Limousine in Hoppegarten

BMW 523i Touring TÜV Neu *Klima*ZV als Kombi in Dresden

Wiem ze jakosc zdjec i tak dalej, wiec za duzo sie nie zobaczy, ale pytanie brzmi: jak na to wyposazenie jak przedstawia sie cena i przebieg(najprawdopodobniej ori - z tego co wiem niemcom nie tak latwo krecic). Na plus jest to ze mam w miare nie daleko ok. 250km i znajomosc jezyka.

I tak na koniec przy okazji pytanie jak ma sie dzielona kanapa w e39? raczej standard czy raczej rarytas?

Edytowane przez Bobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...