Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW E46 318i okolice Wrocławia


arena11

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam bmw e46 z 98r 1.9 benzyna bez LPG manual

OC 12.05.2015r

Przegląd: 12.11.2015r

VIN: WBAAL31010JJ29965

Jakieś 2-3 msc temu wymieniłem prawy wahacz, kloczki przód, łączniki i gumy stabilizatora- z tego co pamiętam wszystko było firmy TRW.

Kilka dni temu zmieniłem lewy wahacz.

Auto aktualnie jest na oponach zimowych, dla konkretnego klienta dodaje również opony letnie

Posiadam ją jakoś od kwietnia, aktualnie nie wymaga wkładu finansowego. Wiadomo ma te 16 lat, więc jeśli ktoś myśli, że znajdzie takie auto w idealnym stanie to powodzenia :) Nie posiada żadnej szpachli, czy wspawywanych elementów. Nie mam nic do ukrycia więc zgadzam się na sprawdzenie auta w Stacji Kontroli pojazdów lub w warsztacie samochodowym.

Jedyny powód sprzedaży to chęć kupna e39/e38

Dane kontaktowe:

tel: 725647105 (Arek)

GG: 23761856

PW

Cena: 9000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ilu masz tam skręcony przebieg?

Jaki olej w serduchu?

Wklej zdjęcie silnika,

Którym jesteś właścicielem w książce pojazdu?

Co w aucie nie działa?

Oj ponury to żeś pojechał :D a skąd wiadomo, że skręcony?? Jak jesteś zainteresowany to można delikatnie zapytać jaki przebieg, po zdjęciach i opisie nic nie sugeruje, że sprzedający ma coś do ukrycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg to 258tys km.

Olej 5w30

Od maja zrobiłem BMW 3tys km, więc auto mało jeździ

W książce jestem 4 właścicielem

Co do panewek to wporządku.

Na teraz nie ma nic do roboty, po zdjęciu osłony sinika widać, że zaczyna się pocić na dolnej obudowie rozrządu. Nie trzeba tego teraz robić, miałem plan wymienić uszczelke na wiosne. Wywalony był sworzeń wahacza lewy, lecz już to zrobiłem(nowy wahacz). Do wad jeszcze zaliczam szybe kierowcy. Jak zrobiło się zimno i opóści się do końca szybe to czasami sama nie chce wrócić, trzeba ją lekko przesunąć. Jest tak tylko jak się obniży ją do samego końca. Jak było ciepło działała normalnie.

Najlepiej przyjechać i obejrzeć samemu, ew. zabrać na warsztat lub niedaleko mnie jest Stacja Kontroli Pojazdów.

attachment.php?attachmentid=32834&stc=1attachment.php?attachmentid=32835&stc=1attachment.php?attachmentid=32832&stc=1attachment.php?attachmentid=32833&stc=1

Zdjęcia robione przed chwilą, więc już było ciemno. Jeśli ktoś by chciał wyraźniejsze to jutro zrobie.

Co do płynu do spryskiwaczy to Uwaga! Jest już zalany zimowy :lol:

Edytowane przez arena11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko co do płynu w spryskiwaczach, gówienek ptasich na karoserii, zużytych wycieraczek i innych detalerskich gdybaniach w obłokach to nie potrzebuje takich informacji. Arena dzięki za odpowiedz i dodatkowe zdjęcia, twoją furmankę odpuszczam, "przyszłemu drajwerowi" nie podpasił kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...


×
×
  • Dodaj nową pozycję...