Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e61 3.0d co myslicie o tym aucie???


stoker83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zna może ktoś ten samochód,BMW E61 3.0d, FULL OPCJA, SERWIS (4897513158) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. chciałem się jutro przejechać, myślicie że warto?, z tego co patrzyłem to juz jakiś czas wisi na alle, chyba nawet z ceny zszedł przy odświeżeniu, nie wiem czy to dobrze świadczy, przy okazji może ktos poleci pewne miejsce w Wałbrzychu do sprawdzenia tego auta w razie jakbym sie jednak wybrał, nie bardzo wiem gdzie się udać. Będę wdzięczny za jakieś spostrzeżenia, uwagi itd...

Edytowane przez stoker83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jezu :lol: ile on ma nalatane że tak kiera wyślizga ja mam 250tys w swojej i kiera nie wyślizgana do tego na lewym fotelu widać że skóra była lakierowana w miejscu przetarć , dolicz sobie jeszcze akcyze do tego rodzynka

tych podmalówek na fotelu to nie jestem w stanie zlokalizować, ale przyjrzę się na żywca, z opłatami to oczywiste że trzeba zabulić, niestety.

A z tym serwisem może mi ktoś coś doradzić bo nie znam tam nikogo a chciałbym rzetelnego przeglądu przez kompetentnych ludzi wykonanego którzy bez owijania w bawełnę powiedzą co i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz większą praktykę z e60 jak sądzę niż ja i pewnie masz racje, ale sorry ja tam nic nie widzę na zdjęciach, nie oszukuje się ani się nie napalam na ten przebieg, dlatego chcę sprawdzić przez fachowy serwis jaki jest stan faktyczny auta, takie szczegóły są pomocne ale nie są podstawą do odrzucenia albo łyknięcia danej oferty, tak czy siak dzięki za spostrzeżenia na pewno się przyda bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a> na zywca to bedzie dobrze widac :D a przy 218tys te fotele ciezko zajechac nie oszukuj się ze ktos dizlem na zakupy odświetnie jezdził
Ja jezdze na zakupy e46 2002r 196tys przebiegu.A tak to bmw juz jest wyrejstrowane we włoszech kupione na export, więc brak gwarancji 12 miesięcznej na wszystkie elementy ,które pracują w oleju tj silnik ,skrzynia itp jaką daje sprzedawca jezeli był firmą.Włosi sciagaja auta z niemiec bo wiedza ze we włoszech nikt nie dba o auta i na fabrycznych filtrach jeżdzą do konca wiec handlarz wymienił dopiero teraz wszystkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli by to auto kosztowało nawet ,7tys euro i bylo ok to by z włoch nie wyjechalo tam nie ma tanich aut chyba ze złom handlarz dobrze podpicował a przebieg to niewiadoma moze byc realny a moze byc 350tys na blacie zalezy kto i na jakich dystansach sie poruszal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...