Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW 1 Stan "IDEALNY"


tomekdziki

Rekomendowane odpowiedzi

BMW 1 Stan IDEALNY 2006 rok 118D !!! (4890695810) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Typowy Mirek handlarz. jako,że spodobała nam się ta 1 postanowiłem,że poproszę właściciela o nr VIN ale niestety usłyszałem,że o tym to mogę zapomnieć. Myślę sobie: Przemo to "miszcz" dyplomacji a i również Mój brat to nadałem mu temat a On postanowił do ww. mirka zadzwonić ale niestety na pytanie o 5 ostatnich cyfr z vin usłyszał,że jest to poufne i numerów nie da :D dodatkowo w ogłoszeniu wpisano,że jest w ciągłej eksploatacji a tak naprawdę to auto jest sprowadzone, nie zarejestrowane a i przebieg ma wątpliwy. Więcej może w tym temacie dodać Przemek bo miał chwilę dłuższą konwersacje z tym gościem a i również wiem,że wymienili się uprzejmościami w smsach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym Vinem to się nie dziwię mam w rodzinie takiego magika że Vin to już kosmos jak by podał bo nawet numeru tablic nie podaje nikomu co już całkiem dziwne jest :) ale jest pedantem i od niego auto bym kupił . co do tego może być podobnie lub ma wiele do ukrycia z innego powodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poprosiłem go o Vin ,powiedział ,że tą są poufne informacje... po czym się rozłączył ...

w smsie napisał mi " to nie jest ogłoszenie dla idiotów"... debil...:bag:

Chyba się pomylił w smsie bo pewnie miało być ze to jest ogłoszenie dla idiotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najfajniejsze jest zdjęcie oparcia fotela :D niby co ono pokazuje?? :D niech pokaże boczek czy nie jest wytarty :D aa no i porównując zdjęcia prawej i lewej strony to szczeliny między przednimi drzwiami a błotnikami trochę różne :) jak było coś pokitowane to przynajmniej jest jakaś mała szansa, że przebieg ori

Pany, ale może Mirka pomęczymy kilka dni telefonami ?? przygotujemy listę pytań :D i codziennie będziemy dzwonić :D koleś później będzie się chwalił ile to on telefonów za tym autem nie miał :D

ale właśnie sprawdziłem resztę ogłoszeń Mirka i muszę przyznać, że Mirek jest nietuzinkowym estetą i w ofercie ma też "świetne szpili" w dobrej cenie, które okazały się na niego za małe :D

Edytowane przez Pakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:4: ja tam widzę że mirek się nie postarał i lewa lampa jest z czarnym środkiem a prawa srebrna :wink: lewy błotnik spora szpara u dołu między furtką a błotnikiem więc dostał w narożnik a bez szarpnięcia na ramie cięzko to spasować , graty mógł kupić w kolor i czuje się ze ma bezwypadkową igłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z rana zadzwoniłem i udawałem, że jestem bardzo napalony na auto, że kobieta ją chce, ale poprosiłem o więcej zdjęć oraz Vin na maila, Pan nawet zapytał, jakie chce zdjęcia powiedziałem, że dokładne fotela kierowcy, kierownicy, przednich lamp i pod maską. Powiedziałem, że zaraz po rozmowie wyślę mu smsa z moim mailem a on na to, że mi mmsem wyśle :D oczywiście do dziś nic nie dostałem lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...