Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Książka Serwisowa / typ /model


hall

Rekomendowane odpowiedzi

w książce serwisowej na pierwszej stronie powinien być numer vin odręcznie wpisany a na drugiej strony wklejona kartka z kompa z wyposażeniem :)

tak się składa, że większość samochodów posiadałem z taką dokumentacją a to co pokazałeś to jest gwarancja plus choć nie wiem co ona obejmowała

do swojego e39 mam książkę z inną okładką ale w środku wygląda tak samo.

tutaj masz fotki wszystkiego co dostałem do auta a tak naprawdę co dostał poprzedni właściciel kupując auto w niemieckim salonie

attachment.php?attachmentid=32869&stc=1attachment.php?attachmentid=32870&stc=1attachment.php?attachmentid=32871&stc=1

w tej książce gwarancja plus jest tylko jeden wpis, więc do końca nie wiem o co w tym chodzi bo auto później było jeszcze kilka razy w ASO ale adnotacje są tylko w głównej książce przeglądów

a tutaj jest książka do e46

attachment.php?attachmentid=32868&stc=1

tyle co mogłem pomóc to pomogłem :D

Edytowane przez Pakos
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jest tak:

- karta gwarancyjna

- książka serwisowa

- gwarancja euro plus

- książka z adresami serwisów

- instrukcja sprzątania :) mówi o tym jak i czym myć (sprzątać) poszczególne elementy wewnątrz i z zewnątrz samochodu i z czego są zrobione

- unfall hotline :D

- instrukcja do Bordmonitora, czyli Navi, webasto, radio itd

- instrukcja zestawu głośnomówiącego

- technik - mówi i pokazuje działanie, kontroli trakcji, poduszek, regulacji lamp, ściemniających się lusterek itd

- BMW Assist - opisuje działanie funkcji BMW Assist

- instrukcja obsługi telefonu bezprzewodowego

- instrukcja obsługi samochodu

- instrukcja mówiąca coś o estrze RME bo moje auto ma instalację do tego przystosowaną

a gwarancja euro plus przedłuża gwarancję samochodu o 24 miesiące bez limitu kilometrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...